Kempingový hrnec Primus Litech Trek Kettle

Univerzální nádoba k všestrannému použití jako hrnec, pánvička či konvice.. Kempingový hrnec Primus Litech Trek Kettle je... více informací »
Kempingový hrnec Primus Litech Trek
Značka: Primus
849 Kč969 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Univerzální nádoba k všestrannému použití jako hrnec, pánvička či konvice.. Kempingový hrnec Primus Litech Trek Kettle je...

Univerzální nádoba k všestrannému použití jako hrnec, pánvička či konvice.. Kempingový hrnec Primus Litech Trek Kettle je nadmíru užitečná kompletní sada nádobí pro všechny outdoorové nadšence. Můžete ji využít jako hrnec s poklicí, konvici nebo pánev. Při výrobě byl použit vysoce kvalitní hliníkový materiál se speciální vnitřní titanovou vrstvou. Díky tomu se jídlo při vaření nebude připalovat a nádobí pak snadno a rychle vyčistíte. Vzhledem k nízké hmotnosti a praktické konstrukci se bez problému vejde do každého batohu a nezabírá přitom příliš mnoho místa, což oceníte zejména na cestách. Dovnitř se mimo jiné vejde plynová kartuše na 230 g a malý vařič Express Stove od stejné značky. Součástí balení je také síťovaný přepravní sáček.Technický popis: 

multifunkční turistický hrnec 
univerzální použití jako konvice, hrnec nebo pánev 
vyroben z tvrdě eloxovaného hliníku 
vnitřek pokryt titanovým povrchem chránícím proti připálení 
dvě skládací držadla 
maximálně skladný 
objem: 1 l
materiál: tvrdě eloxovaný hliník 
hmotnost: 270 g
rozměry: 12,5 x 13,5 cm 
přepravní obal součástí balení  Žádaný produkt Kempingový hrnec Primus Litech jde získat bez obtíží tu na našem webu v populární kategorii outdoorové nádobí! Nyní můžete získat ještě ostatní zboží z této rubriky snadno online. Tento vyjímečný výrobce Primus dlouhodobě vyrábí kvalitní sortiment. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další skvělé zboží značky Primus. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný výrobek Kempingový hrnec Primus Litech Trek od populární značky Primus lze koupit v naší nabídce ve výprodejové akci. Na našich stránkách za 849 Kč.