Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder 16kg

Kvalitní odolný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Litinová činka inSPORTline Ketlebel... více informací »
Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder
Značka: Insportline
1 490 Kč1 690 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Kvalitní odolný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Litinová činka inSPORTline Ketlebel...

Kvalitní odolný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder 16kg bezpochyby patří k nejlepším pomůckám pro komplexní procvičení celého těla. Je skvělým pomocníkem při nabírání svalů, zvýšení síly, flexibility a mobility. Tento kvalitní a odolný ketlebel v litinovém provedení řadíme ke klasickým cvičebním pomůckám pro silový a workout trénink. Povrch ketlebelu je ošetřen práškovým lakem, díky kterému je úchop velmi komfortní. Určitě oceníte výrazné značení váhy v kilogramech i librách na těle činky. Ergonomické madlo je dostatečně prostorné pro jistý obouruční úchop i při dynamickém cvičení. Na spodní straně ketlebelu je široká seříznutá plocha, která zajišťuje pohodlné odložení a větší stabilitu. Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder je vhodná do všech posiloven, workoutových hřišť i pro domácí využití.Technický popis:

kvalitní ketlebel činka značky inSPORTline
povrch ošetřen lakem odolným proti vlhkosti a opotřebení
garantovaná přesnost váhy
označení hmotnosti na těle činky
ergonomická rukojeť i pro obouruční uchopení
široká seříznutá plocha usnadňuje odložení a tvoří stabilní základ
materiál: litina
hmotnost: 16 kg
průměr úchopu: 3,5 cm
vhodné pro posílení všech svalových skupin
cena za jeden kus Ve slevě tento produkt Litinová činka inSPORTline Ketlebel lze pořídit mimo jiné na stránkách zařazený v sekci uncategorized! Připravili jsme pro vás oblíbené výrobky z této oblíbené rubriky na pár kliknutí.

Unikátní produkt Litinová činka inSPORTline Ketlebel od populárního výrobce Insportline snadno naleznete právě nyní za akční cenu. Teď v akci 1 490 Kč.