Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 16 kg

Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční... více informací »
Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 16
Značka: Insportline
1 790 Kč2 090 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční...

Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 16 kg je vhodná pro všestranné využití. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím perfektní stabilitu činky i během náročnějších cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky šestihrannému provedení závaží je činka inSPORTline Hexsteel 16 kg při odložení a skladování perfektně stabilní.Technický popis:

kvalitní kovové tělo činky
ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
moderní design
precizní zpracování
váha vyražena na těle činky
hmotnost: 16 kg
délka úchopu: 13,5 cm
šířka kotoučového bloku: 10,6 cm
průměr závaží: 14 cm
celková délka: 34,4 cm
cena za 1 ks

Vynikající produkt Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel od společnosti s dlouholetou tradicí Insportline jednoduše můžete sehnat zde nyní za výhodné peníze! Zrovna nyní za cenu 1 790 Kč.