Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 20 kg

Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční... více informací »
Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel
Značka: Insportline
2 390 Kč2 690 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční...

Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 20 kg je vhodná pro všestranné využití. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím perfektní stabilitu činky i během náročnějších cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky šestihrannému provedení závaží je činka inSPORTline Hexsteel 20 kg při odložení a skladování perfektně stabilní.Technický popis:

kvalitní kovové tělo činky
ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
moderní design
precizní zpracování
váha vyražena na těle činky
hmotnost: 20 kg
délka úchopu: 13,5 cm
šířka kotoučového bloku: 11,7 cm
průměr závaží: 15 cm
celková délka: 36,6 cm
cena za 1 ks
Akční a ve slevě kus Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 20 kg naleznete v pohodě na našem webu v oblíbené kategorii uncategorized! Nyní můžete získat akční produkty ze zmíněné kategorie v akci.

Hodně prodávaný výrobek Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel od známé značky Insportline můžete nakoupit aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze. Právě nyní za 2 390 Kč.