Posilovací míč inSPORTline Walbal SE 3 kg

Skvělá pomůcka pro silový trénink a zlepšování fyzičky! Díky postranním okům můžete míč uchytit na gumu či lano a... více informací »
Posilovací míč inSPORTline Walbal SE 3
Značka: Insportline
1 090 Kč1 249 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Skvělá pomůcka pro silový trénink a zlepšování fyzičky! Díky postranním okům můžete míč uchytit na gumu či lano a...

Skvělá pomůcka pro silový trénink a zlepšování fyzičky! Díky postranním okům můžete míč uchytit na gumu či lano a zpestřit si tak každodenní cvičení!. Posilovací míče inSPORTline Walbal SE představují jedinečnou kombinaci medicinbalu a míče na posilování! Díky extra odolnému vnějšímu materiálu s nimi můžete bez problémů trénovat venku i v uzavřených prostorách. Kvalitní zpracování také zaručuje, že tvar míče zůstane stejný a dobře vyvážený i po delší době používání. Tyto zátěžové míče jsou skvělé zejména pro vysoce intenzivní trénink zaměřený na široký okruh svalových skupin.

Dvě oka, která najdete po stranách míče vám umožňují připevnit k míči lano nebo gumu a ještě tak navýšit počet možných cviků. Jestliže se cvičením teprve začínáte, je lepší z počátku používat míč o nižší hmotnosti a postupně se propracovat k těžším variantám. Cvičení s míčem inSPORTline Walbal SE je prostě výborný způsob, jak si vylepšit fyzičku a zároveň zapracovat na budování síly!Technický popis:

medicinbal a posilovací míč v jednom
odolný svrchní materiál s dvojitými švy
oka pro uchycení lana či gumy
záruka zachování tvaru a vyvážení míče
vysoká variabilita tréninku
materiál: PVC
výplň: železný písek + kombinace bavlny a gumového materiálu
průměr: 34 cm
hmotnost: 3 kg
vhodný pro vnitřní i venkovní použití
Kvalitní a velmi žádaný kus Posilovací míč inSPORTline Walbal pořídíte bez obtíží tu na našich stránkách zařazený v sekci uncategorized. Nyní získáte podobné kousky z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel pro vás vyrábí prvotřídní sortiment.

Kvalitní a levný kousek Posilovací míč inSPORTline Walbal SE od známé společnosti Insportline jednoduše získáte zde teď právě za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 1 090 Kč.