Odrážedlo KELLYS KITE 12 RACE 2020 Pink

Vybaveno brzdou, skvělé pro koordinaci, rozvoj pohybové dovednosti, příprava na klasické kolo.. Odrážedlo KITE 12 Race je... více informací »
Odrážedlo KELLYS KITE 12 RACE 2020
Značka: Kellys
3 690 Kč
Ověřit dostupnost
Vybaveno brzdou, skvělé pro koordinaci, rozvoj pohybové dovednosti, příprava na klasické kolo.. Odrážedlo KITE 12 Race je...

Vybaveno brzdou, skvělé pro koordinaci, rozvoj pohybové dovednosti, příprava na klasické kolo.. Odrážedlo KITE 12 Race je ideálním nástrojem pro rozvíjení pohybové dovednosti a koordinace, dítě tak zvládne rychleji jízdu na dvou kolech. Jízda na odrážedle přináší zábavu a pohyb na čerstvém vzduchu. Jízdou na odrážedle se dítě naučí udržovat rovnováhu, která je potřebná pro zvládnutí jízdy na opravdovém kole. Odrážedlo KITE 12 má lehký a pevný rám z hliníkové slitiny, brzdu, nastavitelná řídítka a sedlo, které umožňuje přizpůsobit odrážedlo výšce dítěte. 12″ kola a balónové nafukovací pláště tlumí nárazy a jízda je tak komfortnější, protiskluzový dezén plášťů bezpečně zdolá každý terén. Odrážedlo KELLYS KITE 12 Race splňuje přísná bezpečnostní kritéria a je certifikováno podle evropské normy EN-71.Technický popis:

lehký hliníkový rám
zadní čelisťová brzda
integrované stupačky na rámu
výškově nastavitelné sedlo od 350 mm do 400 mm
výškově nastavitelná řidítka od 490 mm do 540 mm
řídítka – délka 400 mm, průměr 22,2 mm
nafukovací 12 palcová kola s hustším dezénem
ocelová ložiska v kolech
ocelový náboj
ráfky: hliníkové
špice: ocelové
hlavové složení: s ocelovými ložisky
hmotnost: 3,9 kg

Vynikající výrobek Odrážedlo KELLYS KITE 12 od oblíbené značky se zárukou kvality Kellys jednoduše můžete najít právě teď u nás za akční cenu. Nabídka od 3 690 Kč.