Multifunkční klíč s karabinou Munkees 13-Function Card Tool

Kapesní multiklíč s karabinou, 13 funkcí včetně štípaček, nerezová ocel, lze připevnit na klíče.. Multifunkční klíč s... více informací »
Multifunkční klíč s karabinou Munkees 13-Function
Značka: Munkees
290 Kč
Ověřit dostupnost
Kapesní multiklíč s karabinou, 13 funkcí včetně štípaček, nerezová ocel, lze připevnit na klíče.. Multifunkční klíč s...

Kapesní multiklíč s karabinou, 13 funkcí včetně štípaček, nerezová ocel, lze připevnit na klíče.. Multifunkční klíč s karabinou Munkees 13-Function Card Tool je praktický multiklíč, který si můžete připnout na klíče nebo schovat do kapsy. Můžete ho použít k přestřihování drátů, šroubování, utahování, upravování výpletu kol, a dokonce i otevírání lahví. Jednotlivé nástroje jsou přehledně označeny, tak, aby se v nich každý rychle zorientoval. Z jedné strany máte donkonce pěticentimetrové pravítko. Klíč je ideální na cesty, obzvláště jestliže cestujete na lehko. Tento multiklíč se vám však hodí prakticky kdekoliv. Nikdy totiž nevíte, kdy ho budete poptřebovat.Technický popis:

víceúčelový kapesní nástroj s karabinou
13 funkcí v jednom
vhodný pro cestování, cyklistiku a turistiku
lze připevnit na klíče
materiál: nerezová ocel
rozměry: 73 x 33 x 6 mm
hmotnost: 46 g
multiklíč obsahuje:

štípačky
řezačka
plochý šroubovák
křížový šroubovák
pět velikostí plochého klíče
otvírák na lahve
čtvercový klíč
pravítko 5 cm
karabina
otvor na uchycení na klíčeExkluzivní produkt je k získání přímo na webu v oblíbené sekci uncategorized! Nyní si můžete pořídit skvělé výrobky ve zmíněné kategorii za extra cenu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás více produktů od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže. Mezi zákazníky oblíbená značka dodává kvalitní produkty.

Tento žádaný výrobek Multifunkční klíč s karabinou Munkees 13-Function Card od známého výrobce Munkees pohodlně nakoupíte na našich stránkách ve výhodné akci. Cenově vychází na 290 Kč.