Dámské kolečkové brusle K2 Alexis 84 BOA 2020 38

Rychlé a pohodlné brusle s rychlým upínacím systémem BOA! Lehký hliníkový rám a kvalitní ložiska pro plynulou a pohodlnou... více informací »
Dámské kolečkové brusle K2
Značka: K2
5 399 Kč
Ověřit dostupnost
Rychlé a pohodlné brusle s rychlým upínacím systémem BOA! Lehký hliníkový rám a kvalitní ložiska pro plynulou a pohodlnou...

Rychlé a pohodlné brusle s rychlým upínacím systémem BOA! Lehký hliníkový rám a kvalitní ložiska pro plynulou a pohodlnou jízdu.. Dámské kolečkové brusle K2 Alexis 84 BOA jsou rychlé a lehké brusle pro všechny náruživé bruslařky, které potřebují snadno a bezpečně manévrovat. Přispívá k tomu kvalitní rám z litého hliníku, který výborně přenáší energii z nohy do brusle. Zároveň poskytuje bezpečnou oporu kotníku a společně s materiálem boty K2 Softboot zajišťuje maximální pohodlí za jízdy. Výhodou tohoto modelu je také unikátní systém BOA pro snadné utažení brusle během pár sekund. Stačí otočit speciálním kolečkem a je to! Nemusíte se zbytečně zaobírat šněrováním nebo složitým utahováním přezek. Ke skvělým jízdním vlastnostem bruslí pak dopomáhají kolečka o velikosti 84 mm a kvalitní ILQ 7 ložiska od amerického výrobce TwinCam. K2 Alexis 84 BOA vám zkrátka pomůžou jezdit s větrem o závod!Technický popis:

špičkové fitness brusle pro ženy
zaměření na rychlost a manévrovatelnost
speciální upínací systém s kolečkem BOA pro snadné a rychlé upevnění nohy v brusli
litý hliníkový rám vhodný pro rychlé manévrování
příjemný a prodyšný materiál boty díky technologii K2 Softboot
jistící přezky
poutka pro jednodušší nazouvání
možnost nasazení větších koleček
šněrování: BOA
skořepina: Stability Plus
rám: D.C. Aluminum
ložiska: ILQ 7
materiál koleček: PU guma
tvrdost koleček: 80 A
velikost koleček: 84 mm
maximální velikost koleček: 84 mm

Velmi oblíbený kousek Dámské kolečkové brusle K2 Alexis 84 BOA 2020 od předního výrobce K2 můžete nakoupit u nás pořád výhodně. Aktuálně stojí u nás 5 399 Kč.