Kolenní chrániče SCOTT Knee Protector D3O LP2 Pro

Nízký profil, flexibilní, lehké, nabízí maximální pokrytí, otvory pro proudění vzduchu.. Kolenní chrániče SCOTT jsou... více informací »
Kolenní chrániče SCOTT Knee Protector D3O LP2
Značka: Scott moto
750 Kč
Ověřit dostupnost
Nízký profil, flexibilní, lehké, nabízí maximální pokrytí, otvory pro proudění vzduchu.. Kolenní chrániče SCOTT jsou...

Nízký profil, flexibilní, lehké, nabízí maximální pokrytí, otvory pro proudění vzduchu.. Kolenní chrániče SCOTT jsou certifikované protektory určené pro vložení do moto kalhot. Díky technologii D3O jsou chrániče extrémně flexibilní, čímž vytváří nízko-profilovou, velmi lehkou a přitom maximální ochranu. Při nárazu automaticky materiál D3O tuhne a rozkládá tak energii v místě úderu. Chrániče D3O využívají inteligentní molekuly, které se při nárazu spojí dohromady. Výrazně tak překonává tradiční materiály vyrobené na bázi pěny nebo polyuretanu. Velké množství větracích otvorů na protektoru pak efektivně usnadňuje proudění vzduchu.Technický popis:

technologie D3O
nízký profil
flexibilní
lehké
nabízí maximální pokrytí
ergonomický tvar
četné ventilační otvory
certifikace EN1621-2 Level 2
materiál: 100% polyuretan
cena za 1 pár
vhodné pro moto kalhoty SCOTT Dualraid Dryo
Neodolatelný výrobek máte možnost pořídit bezprostředně tu zařazený v kategorii uncategorized! Nyní najdete ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze! To není všechno, u nás nabízíme více. U nás najdete další prověřené kousky od značky . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka pro své zákazníky dodává vynikající výrobky Nové kousky každý den.

Oblíbený a akční výrobek Kolenní chrániče SCOTT Knee Protector D3O od spolehlivého výrobce Scott moto jednoduše můžete najít aktuálně na našich stránkách skutečně výhodně! Momentálně v akci za 750 Kč.