Podložka pod přední kolo Elite Sterzo Steering Travel Block

Praktická podložka pod přední kolo vyrovnává jeho stabilitu a eliminuje přenos vibrací do řídítek.. Podložka pod přední kolo... více informací »
Podložka pod přední kolo Elite Sterzo
Značka: Elite
990 Kč1 049 Kč Sleva -5%
Ověřit dostupnost
Praktická podložka pod přední kolo vyrovnává jeho stabilitu a eliminuje přenos vibrací do řídítek.. Podložka pod přední kolo...

Praktická podložka pod přední kolo vyrovnává jeho stabilitu a eliminuje přenos vibrací do řídítek.. Podložka pod přední kolo Elite Sterzo Steering Travel Block byla speciálně navržena tak, abyste si mohli dopřát poctivý cyklo trénink i z pohodlí vašeho domova! Jednoduše se umístí pod přední kolo, čímž zajistí ideální pozici a sklon trenažéru pro co nejvíce efektivní a plynulý pohyb. Dojde k vyrovnání posedu a vy proto nesedíte jako při jízdě z kopce. Podložka umožňuje přednímu kolu zatáčet do obou stran, a to až do 34°. Jízda na kole proto bude neuvěřitelně realistická i ve vnitřních prostorech! Elite Sterzo Steering Travel Block využijete pro pláště silničních a horských kol do rozměrů 56 mm, přičemž doporučená hmotnost jezdce i kola dohromady by neměla překročit 120 kg. Technický popis: 

zatáčecí podložka pod přední kolo 
citlivý vyrovnávací mechanismus pro realistický pocit z jízdy
protiskluzová gumová vrstva zabezpečuje maximální stabilitu 
vhodná pro silniční i horská kola 
rotace: až 34º na každou stranu 
pláště: do rozměru 56 mm
hmotnost jezdce + kola: do 120 kg 
Nejprodávanější produkt Podložka pod přední kolo Elite Sterzo Steering Travel seženete rovněž tady a teď na našem webu v oblíbené sekci uncategorized. Nyní získáte nové produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu! Známý dodavatel vás a vaše blízké obohatí o kvalitní zboží. A tady je důkaz.

Exkluzivní produkt Podložka pod přední kolo Elite od skvělého výrobce Elite můžete nakoupit momentálně v naši nabídce výhodně. Cenově vychází na 990 Kč.