Koloběžka Galaxy Calypso 12″ modro-černá

Obratná koloběžka pro děti a juniory, barevné bovdeny, stojánek.. Koloběžka Galaxy Calypso je stylovou a obratnou koloběžkou.... více informací »
Koloběžka Galaxy Calypso 12"
Značka: Galaxy
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Obratná koloběžka pro děti a juniory, barevné bovdeny, stojánek.. Koloběžka Galaxy Calypso je stylovou a obratnou koloběžkou....

Obratná koloběžka pro děti a juniory, barevné bovdeny, stojánek.. Koloběžka Galaxy Calypso je stylovou a obratnou koloběžkou. Nafukovací pneumatiky o rozměrech 12″ umožňují dobrou manévrovatelnost a nízká hmotnost zase snadné přenášení koloběžky, což se bude hodit v městském prostředí nebo na sídlišti. Lze ji používat jak na asfaltu či cyklostezkách, tak například i na polních cestách a v mírném terénu. Celá koloběžka je díky své velikosti, délce a možnosti výškově nastavit řídítka vhodná pro děti a juniory (od cca 120 cm výšky).

Z hlediska bezpečnosti potěší účinné čelisťové V-Brake brzdy na obou kolech a rám s výztuhami pro větší pevnost. Z dalšího vybavení přijde vhod stojánek, díky němuž nemusíte odkládat koloběžku v případě, kdy jí nepoužíváte. Do oka Vám určitě padne krásný sportovní design koloběžky doplněný o detaily ve formě barevně ladících bovdenů a vedení brzdového lanka skrz rám koloběžky. Koloběžka Galaxy Calypso je zárukou zábavy a příjemně stráveného volného času Vašeho dítěte.Technický popis:

Rám
ocel

Nosnost
90 kg

Minimální doporučená výška jezdce
120 cm

Vidlice
ocel

Hlavové složení
ocel

Kola
12″/12″

Ráfky
hliník

Brzdy
V-Brake, čelisťové, hliníkové

Hmotnost
6,9 kg

Délka
121 cm

Délka stupátka
29,7 cm

Výška řídítek
75 – 86 cm

Šířka řídítek
56 cm

Světlá výška
5,5 cm

Výška nášlapu nad zemí
8,5 cm

Další vybavení
stojánek, barevné bovdeny, vedení brzdového lanka skrz rám Zlevněný výrobek můžete pořídit ještě tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice uncategorized. Nyní si můžete pořídit ještě další produkty z naší sekce z pohodlí domova. To ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. U nás najdete více kousků od značky . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Koloběžka Galaxy Calypso 12" od společnosti Galaxy je k získání zde za super cenu! Výhodně za super cenu 3 190 Kč.