Freestyle koloběžka inSPORTline Vulture

Kvalitní materiály, 110 mm PU kolečka, ložiska ABEC 9, vysoká odolnost, CNC výřez pro originální design.. Freestyle koloběžka... více informací »
Freestyle koloběžka inSPORTline Vulture
Značka: Insportline
2 790 Kč3 390 Kč Sleva -17%
Ověřit dostupnost
Kvalitní materiály, 110 mm PU kolečka, ložiska ABEC 9, vysoká odolnost, CNC výřez pro originální design.. Freestyle koloběžka...

Kvalitní materiály, 110 mm PU kolečka, ložiska ABEC 9, vysoká odolnost, CNC výřez pro originální design.. Freestyle koloběžka inSPORTline Vulture je pořádná koloběžka pro pořádné jezdce! Padne do oka každému odvázanému riderovi, vyznavači  freestylu a dalších adrenalinových sportů. Pří výrobě rámu byly použity kvalitní materiály, díky kterým je zajištěna robustnost a perfektní odolnost koloběžky i při vyšším zatížení! O hladkou jízdu se postarají 110 mm polyuretanová kolečka s hliníkovými středy, která perfektně tlumí nárazy. Rychlá ložiska ABEC 9 s vysokou precizností výroby zaručují svižnou jízdu.

S ocelovými řídítky širokými 54 cm, hlavovým složením s technologií HIC a masivní 3-bodovou objímkou je předurčena pro jízdu ve skate parku s širokou škálu triků. Protiskluzový nášlap zase zajistí stabilitu i při těch nejodvážnějších akrobatických kouscích. Originální CNC průřez na přední straně koloběžky perfektně doplňuje jednoduchý design koloběžky a v kombinaci s minimalistickým barevným provedením se stanete nepřehlédnutelnými ať už budete kdekoli! Freestyle koloběžka inSPORTline Vulture je vhodná jak pro freestyle jízdu ve skateparku, tak i pro běžné přesuny po městě.

Technický popis: 

stylový design s CNC otvorem
široký nášlap 110 mm
chromový lak
protiskluzový grip tape s grafikou na nášlapu
pevná řídítka z oceli (lze otáčet o 360°)
hliníková deska a vidlice
3-bodová objímka
výkonná nášlapná brzda z oceli
minimální doporučená výška jezdce: 150 cm
velikost koleček: 110 mm x 24 mm
tvrdost koleček: 85A
materiál koleček: PU
jádra koleček: hliníková
ložiska: ABEC 9
hlavové složení: NECO
kompresní systém: HIC
rozměr řídítek: š58,5 x v62 cm (od objímky) 
rozměr nášlapné plochy: 34,5 x 11 cm
výška nášlapu: 7 cm
celková délka desky: 50 cm
celkové rozměry koloběžky: d70 x š58,5 x v87 cm
hmotnost: 3,9 kg
doporučený věk: 8+
nosnost: 100 kg Tento exkluzivní výrobek Freestyle koloběžka inSPORTline Vulture můžete sehnat bezstarostně tady na stránkách v rubrice uncategorized! Nyní můžete získat kvalitní výrobky ve zmiňované sekci za extra cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Freestyle koloběžka inSPORTline Vulture od značky s dlouholetou tradicí Insportline můžete nakoupit aktuálně na našich stránkách extra výhodně! Zrovna nyní za cenu 2 790 Kč.