Kovový kompas AceCamp Military Compass

Zavírací kompas, kovové tělo, robustní konstrukce, možnost uchycení pomocí poutka.. AceCamp Military Compass je skládací, lehký,... více informací »
Kovový kompas AceCamp Military
Značka: Acecamp
259 Kč302 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Zavírací kompas, kovové tělo, robustní konstrukce, možnost uchycení pomocí poutka.. AceCamp Military Compass je skládací, lehký,...

Zavírací kompas, kovové tělo, robustní konstrukce, možnost uchycení pomocí poutka.. AceCamp Military Compass je skládací, lehký, ale zároveň odolný kompas s lupou, který se dá uchytit k batohu nebo na karabinu za pomoci kovového poutka. Je tedy tím pravým, co Vám pomůže se neztratit i v divočině, která je daleko od civilizace, a nezradí vás ani v těch nejtěžších podmínkách. Pro bezchybné měření a přesnost zaměřených objektů je naplněn kapalinou a vybaven vlasovým vodícím drátem. Je předurčen pro bezproblémové zvládnutí všech typů outdoorových akcí, díky čemuž jej ocení každý správný dobrodruh.Technický popis:

zavírací kompas
kovové tělo
robustní konstrukce
možnost uchycení pomocí poutka
s lupou
naplněn tekutinou
vlasový vodící drát
rozměry: 80×60 mm
hmotnost: 100 gTento exkluzivní výrobek je dostupný taky tady na stránkách v populární rubrice uncategorized! Nyní si můžete pořídit podobné kousky z této sekce za skvělou cenu. To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od značky . Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a levný kousek Kovový kompas AceCamp Military s osvědčenou značkou Acecamp je k dostání na našich stránkách teď právě extra se slevou! Nyní za 259 Kč.