Kompas Highlander Deluxe

Klasická buzola s kompasem pomáhá se správnou navigací a orientací v terénu. Základní deska obsahuje zvětšovací čočku, otvory... více informací »
Kompas Highlander Deluxe
Značka: Highlander
195 Kč
Ověřit dostupnost
Klasická buzola s kompasem pomáhá se správnou navigací a orientací v terénu. Základní deska obsahuje zvětšovací čočku, otvory...

Klasická buzola s kompasem pomáhá se správnou navigací a orientací v terénu. Základní deska obsahuje zvětšovací čočku, otvory pro zakreslování a měřítko.. Kompas Highlander Deluxe patří mezi nezbytnou výbavu pro přežití ve volné přírodě. Spolu s mapou pomáhá se správnou navigací a orientací v terénu. Na zaoblené základně buzoly najdete otočné kolečko kompasu s luminiscenčními body označujícími světové strany: sever – N, jih – S, východ – E, západ – W a poledníkové linie. Luminiscenční body usnadňují práci ve tmě. Vyvážená kovová střelka kompasu v kapalinové kapsli (červená šipka) ukazuje na severní magnetický pól Země. Základní deska obsahuje také zvětšovací čočku, otvory pro zakreslování kontrol a měřítko v milimetrech. Součástí je žlutá šňůrka pro zavěšení na krk.Technický popis:

lehký mapový kompas
luminiscenční označení bodů na ciferníku
průhledná spodní strana
robustní konstrukce
lupa
možnost uchycení nebo zavěšení na krk
naplněn tekutinou
rozměry: 12,5 x 6 x 1,5 cm
hmotnost: 50 g
Akční a ve slevě výrobek pořídíte nyní tu na našich stránkách v kategorii uncategorized. Nyní si můžete vybrat nové produkty ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci. Přední dodavatel dlouhodobě nabízí top výrobky. A to je teprve začátek. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na více produktů značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento levný produkt Kompas Highlander Deluxe od společnosti s úžasnou pověstí Highlander můžete sehnat tady a teď právě skutečně levně. Akční ceny od 195 Kč.