Kompresní masážní přístroj na nohy inSPORTline Beinhowair

Účinná masážní pomůcka pro zlepšení cirkulace a odbourání bolesti a otoků! Díky nastavitelným popruhům si skvělou... více informací »
Kompresní masážní přístroj na nohy inSPORTline
Značka: Insportline
2 590 Kč2 990 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Účinná masážní pomůcka pro zlepšení cirkulace a odbourání bolesti a otoků! Díky nastavitelným popruhům si skvělou...

Účinná masážní pomůcka pro zlepšení cirkulace a odbourání bolesti a otoků! Díky nastavitelným popruhům si skvělou vzduchovou masáž užije kdokoli!. Kompresní masážní přístroj na nohy inSPORTline Beinhowair je skvělá pomůcka pro důkladnou vzduchovou masáž chodidel, stehen a lýtek! K masáži slouží sestava 6 nastavitelných popruhů, které jsou dostatečně velké na to, aby se přizpůsobily i lidem s oteklými končetinami. Masáž samotná probíhá postupným nafukováním a vyfukováním masážních polštářků. Režim a intenzitu si pak jednoduše zvolíte pomocí ovladače. Režimy jsou hned tři – celková masáž končetin, nebo postupná masáž v pořadí stehna-lýtka-chodidla a naopak. Dále lze střídat až 4 stupně intenzity, které se liší mírou tlaku vyvíjeného na končetiny. A pokud si chcete dopřát opravdový luxus, můžete si v oblasti lýtek a chodidel zapnout i vyhřívání.

Masáž pomocí komprese zlepšuje cirkulaci v končetinách, odbourává únavu a ulevuje od bolesti i otoků. Přistroj proto můžete použít k regeneraci po sportovním výkonu nebo k relaxaci po náročném dni stráveném na nohách. Navíc ho díky nastavitelným popruhům využije opravdu každý – suchým zipem se dá totiž jednoduše změnit obvod každé masážní oblasti zvlášť. Maximální délka jedné masáže je 15 minut, poté se přístroj automaticky vypne. Nemusíte se tedy o nic starat, jen si navolte svůj oblíbený režim a užívejte klid a pohodu!Technický popis: 

pomůcka na kompresní masáž chodidel, lýtek a stehen
k masáži využívá změnu tlaku ve vzduchových polštářcích
zlepšuje cirkulaci, odbourává únavu, pomáhá s oteklými nohami
nastavitelné popruhy na suchý zip
vhodné i pro uživatele trpící otoky nohou
automatické ukončení masáže po 15 minut
3 režimy masáže
4 stupně intenzity
volitelné vyhřívání chodidel a lýtek
jednoduché ovládání pomocí tlačítek
lehký a přenosný přístroj, který lze používat prakticky kdekoli
délka popruhu na stehna: 22,5 cm
max. obvod popruhu na stehna: 75 cm
délka popruhu na lýtka: 38 cm
max. obvod popruhu na lýtka: 54 cm
délka popruhu na chodidla: 28 cm
max. obvod popruhu na chodidla: 38 cm
délka napájecího kabelu: 185 cm
napájení: 220/230V
hmotnost: 1,6 kg
určeno pro domácí použitíOblíbený produkt Kompresní masážní přístroj na nohy inSPORTline Beinhowair pořídíte mimo jiné tady u nás zařazený v sekci uncategorized! Nyní můžete najít nové zboží ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární značka vám představuje kvalitní zboží.

Tento zlevněný produkt Kompresní masážní přístroj na od našeho předního výrobce Insportline snadno můžete najít na našich stránkách teď za báječnou cenu. Nyní můžete mít za 2 590 Kč.