MMA boxovací pytel inSPORTline Konor

Pytel z kvalitního PVC materiálu, pro nácvik všech úderů a kopů, pevné švy, hmotnost 33 kg.. MMA boxovací pytel inSPORTline... více informací »
MMA boxovací pytel inSPORTline
Značka: Insportline
2 490 Kč2 890 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Pytel z kvalitního PVC materiálu, pro nácvik všech úderů a kopů, pevné švy, hmotnost 33 kg.. MMA boxovací pytel inSPORTline...

Pytel z kvalitního PVC materiálu, pro nácvik všech úderů a kopů, pevné švy, hmotnost 33 kg.. MMA boxovací pytel inSPORTline Konor je díky svému speciálnímu tvarování a pevnému materiálu vhodný pro nácvik všech úderů, kopů a nejrůznějších technik na zemi. Kvalitní PVC materiál ustojí i hrubší zacházení, a proto je zaručena jeho dlouhodobá odolnost a životnost. Tvar MMA boxovacího pytle je speciálně zakřivený, čímž mnohem lépe a efektivněji natrénujete údery lokty či kopy koleny. Výplň z písku a směsi látky skvěle absorbuje chvaty a drží tvar. Svou kvalitou se tak vyrovná i pokročilým boxovacím pytlům a bude vhodný jak pro začátečníky, tak pro ostřílené zápasníky. Technický popis: 

pytel z kvalitního PVC materiálu pro trénink MMA technik
vhodný i pro údery lokty, koleny či kopy
vhodný pro nácvik technik a úderů na zemi (ground-and-pound)
pevné švy garantující zachování tvaru
nápis „push your limits“
závěsné náčiní součástí balení
materiál: PVC
materiál výplně: látka, písek
hmotnost: 33 kg
rozměry: 105 x 45 cm
vhodný pro domácí použití i do tělocvičen Vynikající produkt MMA boxovací pytel inSPORTline je k získání v pohodě tady na webu v oblíbené kategorii uncategorized. Nyní si můžete pořídit jiné výrobky z této populární rubriky za super ceny. Tato vyjímečná značka může nabídnout kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě.

Často hledaný produkt MMA boxovací pytel inSPORTline od top značky Insportline je k dispozici nyní výhodně. Pouze nyní za 2 490 Kč.