Kopačky Tekela Pro FG v3 – MST1FP35

Kopačky New Balance Tekela V3+ Pro FG – MST1FP35 Nejnovější kopačky Tekela V3+ Pro FG – MST1FP35 byly navrženy s myšlenkou... více informací »
Kopačky Tekela Pro FG v3 - MST1FP35
Značka: New Balance
3 849 Kč5 249 Kč Sleva -26%
Ověřit dostupnost
Kopačky New Balance Tekela V3+ Pro FG – MST1FP35 Nejnovější kopačky Tekela V3+ Pro FG – MST1FP35 byly navrženy s myšlenkou...

Kopačky New Balance Tekela V3+ Pro FG – MST1FP35 Nejnovější kopačky Tekela V3+ Pro FG – MST1FP35 byly navrženy s myšlenkou na hráče, kteří tvoří hru, je to ideální definice kontroly hry. Z pružného svršku s technologií Hypoknit byl odstraněn klasický systém zavazování tkaniček a v nové podobě zajišťuje dosud nevídanou stabilizaci chodidla a pohodlí při nošení. Lehká, nylonová vnitřní podrážka s hřeby z TPU, jež směřují na různé strany, zajišťuje neobvyklou přilnavost a zrychlení, a to dokonce i na tvrdém hřišti. Specifikace: – Úroveň: profesionální – Pro použití na tvrdých přírodních površích – Pružný lem – Vyztužený opatek drží a chrání chodidlo – Lehká nylonová podrážka je vyrobena z termopolyuretanu – Biomechanické provedení obuvi zajišťuje ideální přizpůsobení a přirozený kontakt s podkladem.

Tento neodolatelný kousek Kopačky Tekela Pro FG v3 - MST1FP35 od předního výrobce New Balance jde sehnat právě nyní extra výhodně! Výhodně za skvělou cenu 3 849 Kč.