Pogumovaný kotouč Spartan TPU 25 kg

Kvalitní pogumované závaží, vhodné pro hřídele s průměrem 30 mm, s odolnou polyuretanovou vrstvou.. Pogumovaný kotouč Spartan... více informací »
Pogumovaný kotouč Spartan TPU 25
Značka: Spartan
2 890 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní pogumované závaží, vhodné pro hřídele s průměrem 30 mm, s odolnou polyuretanovou vrstvou.. Pogumovaný kotouč Spartan...

Kvalitní pogumované závaží, vhodné pro hřídele s průměrem 30 mm, s odolnou polyuretanovou vrstvou.. Pogumovaný kotouč Spartan TPU 25 kg je prvotřídní pogumované závaží, které je vhodné pro všechny typy činek s průměrem osy 30 mm. Speciální polyuretanová vrstva na povrchu kotouče výrazně zvyšuje jeho odolnost proti opotřebení a prodlužuje tak jeho trvanlivost. Za zmínku stojí i ergonomicky tvarovaná madla, díky nimž se se závažím velice snadno manipuluje a zároveň může kotouč skvěle posloužit jako jednoruční i obouruční činka. Technický popis: 

pogumované ocelové závaží o váze 25 kg
označení váhy na těle činky 
zvýšená odolnost proti opotřebení 
madla pro lepší manipulaci 
vysoká trvanlivost (odolnost vůči stárnutí, pružnost, tlumící vlastnosti a barevná stálost) 
průměr kotouče: 45 cm
tloušťka: 5,5 cm 
průměr otvoru pro tyč: 30 mm
povrchová úprava: polyuretan
ilustrační foto  Hodně oblíbený produkt můžete najít aktuálně na našich stránkách v oblíbené sekci uncategorized. Nyní najdete ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice za super peníze! Tato značka nabízí skvělé produkty

Tento velmi žádaný produkt Pogumovaný kotouč Spartan TPU 25 od výrobce se skvělou pověstí Spartan snadno seženete v naší online nabídce za outletovou cenu! Výhodně za skvělou cenu 2 890 Kč.