Pojízdný stojan na olympijské kotouče inSPORTline Welo

Skladný stojan na kolečkách pro 50mm kotouče s nosností až 200 kg! Skvělá pomůcka domů i do posilovny!. Kompaktní, mobilní a s... více informací »
Pojízdný stojan na olympijské kotouče
Značka: Insportline
3 490 Kč3 990 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Skladný stojan na kolečkách pro 50mm kotouče s nosností až 200 kg! Skvělá pomůcka domů i do posilovny!. Kompaktní, mobilní a s...

Skladný stojan na kolečkách pro 50mm kotouče s nosností až 200 kg! Skvělá pomůcka domů i do posilovny!. Kompaktní, mobilní a s vysokou nosností – pojízdný stojan inSPORTline Welo nabízí chytrý a nenáročný způsob, jak skladovat vaše olympijské kotouče! Je to hlavně díky jednoduché konstrukci s 4 otáčivými kolečky, která umožňují pohyb stojanu do všech stran. Se stojanem tak můžete snadno manipulovat, i když je plně naložený.

Nemusíte se ale bát, že by se stojan i s kotouči začal pohybovat samovolně. Každé kolečko je opatřeno sklapovací pojistkou, která ho udrží na místě. Tyč na kotouče pak unese až 200 kg a závaží můžete skládat podél celé její výšky. Zkrátka ideální řešení domů i do fitka!Technický popis:

pojízdný stojan na olympijské kotouče
4 otáčecí kolečka s brzdami
silná a zároveň kompaktní konstrukce
průměr trnu: 50 mm
materiál: ocel
rozměry: d55 x š55 x v102 cm
délka nakládací části: 84,5 cm
profil rámu: 60 x 60 x 3 mm
hmotnost: 13 kg
nosnost: 200 kg
Super výrobek můžete nakoupit snadno tady a teď na našich stránkách v rubrice uncategorized! Získejte podobné produkty z této populární sekce za rozumné peníze!

Ve slevě tento produkt Pojízdný stojan na olympijské od dodavatele kvalitních produktů Insportline seženete právě teď se slevou! Aktuálně v akci za 3 490 Kč.