Náramek Highlander Paracord – kovová spona olivově zelená

Náramek z nylonové šňůrky, která se dá rozmotat a využít její celá délka 2,5 m. Náramek je spojen kovovou sponou ve tvaru D..... více informací »
Náramek Highlander Paracord - kovová spona
Značka: Highlander
169 Kč
Ověřit dostupnost
Náramek z nylonové šňůrky, která se dá rozmotat a využít její celá délka 2,5 m. Náramek je spojen kovovou sponou ve tvaru D.....

Náramek z nylonové šňůrky, která se dá rozmotat a využít její celá délka 2,5 m. Náramek je spojen kovovou sponou ve tvaru D.. Náramek Highlander Paracord je upletený z několika metrů kvalitní nylonové šňůry, jejíž nosnost je až 250 kg. Náramek můžete v případě potřeby rozmotat a šňůru použít ke stavbě přístřešku, pro nouzové slaňování nebo jako náhradní tkaničky do bot.Technický popis: 

praktický náramek z nylonové šňůrky
náramek se dá rozmotat na délku 2,5 m
barva: olivová
materiál: nylon
rozměry: 23 x 3 x 10 cm
délka po rozmotání: 2,5 m
nosnost šňůrky: 250 kgVýjimečný a žádaný kus můžete dostat v pohodě tady na webu v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní můžete koupit ostatní kousky z této oblíbené rubriky za báječnou cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce další prověřené produkty od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka dlouhodobě nabízí velmi kvalitní zboží

Tento unikátní produkt Náramek Highlander Paracord - kovová spona od odblíbeného výrobce Highlander pohodlně dostanete právě teď v naší nabídce napořád výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 169 Kč.