Kožený boxovací pytel SportKO Leather 35×200 cm

Špičkový boxovací pytel z pravé kůže, vhodný domů i do tělocvičen, pro nácvik úderů i kopů, hmotnost 100 kg, řetězy... více informací »
Kožený boxovací pytel SportKO Leather
Značka: Sportko
11 990 Kč13 990 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Špičkový boxovací pytel z pravé kůže, vhodný domů i do tělocvičen, pro nácvik úderů i kopů, hmotnost 100 kg, řetězy...

Špičkový boxovací pytel z pravé kůže, vhodný domů i do tělocvičen, pro nácvik úderů i kopů, hmotnost 100 kg, řetězy součástí balení.. Boxovací pytel SportKO Leather 35×200 cm je profesionální boxovací pytel vhodný i pro ty nejnáročnější uživatele. Plášť je vyroben z pravé kůže o tloušťce 3,5 – 4 mm. Díky tomu je pytel vysoce odolný a bez potíží si poradí i s těmi nejtvrdšími ranami či kopy. Výplň tvoří vak s pískem, takže pytel váží 100 kg. Písek je doplněn molitanem a gumovou drtí, která výborně absorbuje údery. 

Boxovací pytel SportKO Leather 35×200 cm disponuje ocelovým kruhem, který je určen k uchycení řetězů (součástí balení). Pro ještě lepší zajištění pytle jej lze pomocí spodního kroužku přichytit i k podlaze. Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro dokonalý nácvik všech druhů úderů a kopů, tento pytel je pro Vás skvělou volbou. Svou kvalitou potěší i pokročilé boxery. Vhodný je pro domácí použití i do tělocvičen.Technický popis

vysoce kvalitní boxovací pytel z pravé kůže
ocelový kruh pro přichycení řetězů
řetězy součástí balení
kroužek na spodní straně pro přichycení k podlaze
vhodný pro nácvik všech druhů úderů a kopů
vhodný i pro pokročilé boxery
výška: 200 cm
průměr: 35 cm
hmotnost: 100 kg
materiál pláště: pravá kůže o tloušťce 3,5 – 4 mm
materiál výplně: písek, molitan, gumová drť
vhodný pro domácí použití i do tělocvičen
Tento neodolatelný produkt Kožený boxovací pytel SportKO Leather 35×200 cm seženete pohodlně tady a teď na našem webu v populární kategorii uncategorized! Nyní najdete akční produkty z naší rubriky v akci! Máme toho více, prozkoumejte u nás další vybrané produkty značky . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel poskytuje velmi kvalitní výrobky. A to ještě není vše.

Tento akční a ve slevě produkt Kožený boxovací pytel SportKO Leather 35x200 od výrobce se zárukou kvality Sportko lze pořídit teď skutečně výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 11 990 Kč.