Nafukovací polštářek za krk Yate modrý

Praktický kompaktní společník na cesty. Polštářek kdykoliv a kdekoliv během minuty jednoduše nafouknete a můžete si užívat... více informací »
Nafukovací polštářek za krk
Značka: Yate
100 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický kompaktní společník na cesty. Polštářek kdykoliv a kdekoliv během minuty jednoduše nafouknete a můžete si užívat...

Praktický kompaktní společník na cesty. Polštářek kdykoliv a kdekoliv během minuty jednoduše nafouknete a můžete si užívat pohodlné cestování v dopravních prostředcích.. Nafukovací polštářek za krk Yate se během chvíle stane vaším nepostradatelným společníkem na cesty. Polštářek kdykoliv a kdekoliv během minuty nafouknete a můžete si užívat pohodlný spánek v dopravních prostředcích. Díky možnosti vyfouknutí je polštářek velmi kompaktní a prakticky o něm v zavazadle nebudete vědět.Technický popis:

odolný a pevný materiál
zabírá minimum místa
materiál: PVC, sametový povrch
rozměr: 43 x 26 cm
rozměr po vyfouknutí: 10 x 10 cm
hmotnost: 70 gPovedený výrobek můžete nakoupit zrovna tady na našem webu v kategorii uncategorized. Prozkoumejte vyjímečné produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze. Významná značka svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na více skvělých kousků od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Nafukovací polštářek za krk od výrobce Yate snadno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. Cena od 100 Kč.