Zadní nosičová brašna Kross Aqua Stop Rear Pannier Bag Handle

Nepromokavá boční brašna na zadní nosič, s praktickou rukojetí, která se jednoduše připevní k nosiči každé velikosti.... více informací »
Zadní nosičová brašna Kross Aqua Stop Rear
Značka: Kross
1 019 Kč
Ověřit dostupnost
Nepromokavá boční brašna na zadní nosič, s praktickou rukojetí, která se jednoduše připevní k nosiči každé velikosti....

Nepromokavá boční brašna na zadní nosič, s praktickou rukojetí, která se jednoduše připevní k nosiči každé velikosti. Vybavena praktickým ramenním popruhem!. Kross Aqua Stop Rear Pannier Bag Handle je nepromokavá boční brašna na zadní nosič s poloautomatickým upínacím systémem. Díky tomu můžete brašnu z nosiče jednoduše sundat pouze jednou rukou. Díky nastavitelným přezkám přizpůsobíte brašnu prakticky každému druhu vodorovného nosiče, stejně tak jako různým průměrům příček. Součástí balení také ramenní popruh, díky kterému si tašku můžete vzít po jízdě s sebou a přehodit si ji přes rameno.Technický popis:

boční brašna na zadní nosič z nepromokavého materiálu
vhodná pro uschování nářadí, peněženky, telefonu i skladného oblečení
perfektní izolace
nastavitelné přezky pro přizpůsobení tvaru nosiče
praktická rukojeť
ramenní popruh
materiál: polyester
objem: 19,2 l
hmotnost: 1,1 kg
rozměry: 40 x 32 x 15 cm

Tento akční a ve slevě produkt Zadní nosičová brašna Kross značky Kross je k získání aktuálně za výhodnou cenu. Nyní získáte od 1 019 Kč.