Kovové gymnastické kruhy inSPORTline Ringo

Kvalitní kruhy na domácí i venkovní posilování s vlastní váhou, rychle nastavitelné, kvalitní materiál, dobrá skladovatelnost..... více informací »
Kovové gymnastické kruhy inSPORTline
Značka: Insportline
1 690 Kč1 990 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Kvalitní kruhy na domácí i venkovní posilování s vlastní váhou, rychle nastavitelné, kvalitní materiál, dobrá skladovatelnost.....

Kvalitní kruhy na domácí i venkovní posilování s vlastní váhou, rychle nastavitelné, kvalitní materiál, dobrá skladovatelnost.. Kovové gymnastické kruhy inSPORTline Ringo jsou fitness pomůcky využívané k cvičení s vlastní váhou v posilovnách, při kruhových trénincích nebo také na workoutových hřištích. Kruhy jsou navrženy tak, aby se daly snadno a rychle připevnit prakticky kamkoliv, kde lze popruhy provléci a pevně uchytit, ať už je to venku nebo uvnitř. Díky jednoduchému nastavení délky popruhů jsou kruhy snadno polohovatelné. Kvalitní ocelový materiál kruhů zaručuje jejich dlouhou životnost. S pomocí kruhů lze velmi efektivně procvičovat a posilovat celou horní část těla.Technický popis:

rychle a jednoduše nastavitelné popruhy
kvalitní materiály
efektivní pomůcka na posílení celé horní části těla
ideální pomůcka pro domácí i venkovní použití
materiál kruhů: ocel (povrchová úprava – práškový lak)
průměr kruhů: 23,5 cm
šířka kruhů: 3,2 cm
materiál popruhů: polyester
šířka popruhů: 3,7 cm
celková délka popruhů: 440 cm (maximální nastavitelná délka pro cvičení: 220 cm)
nosnost: 300 kg
balení obsahuje: 2 kruhy, 2 popruhy, 2 přezky
Super produkt Kovové gymnastické kruhy inSPORTline Ringo máte možnost najít teď tu na našich stránkách ve známé rubrice uncategorized. Prozkoumejte skvělé produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu!

Unikátní produkt Kovové gymnastické kruhy inSPORTline od kvalitní společnosti Insportline jde sehnat zde napořád výhodně! Právě lze objednat jen za 1 690 Kč.