Poutka Leki Trigger 1 V2 Strap Silver S/M/L

Náhradní poutka k Nordic Walking holím se systémem Trigger 1 Cortec. Obvod je nastavitelný pomocí suchého zipu.. Leki Trigger 1 V2... více informací »
Poutka Leki Trigger 1 V2 Strap
Značka: Leki
439 Kč499 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Náhradní poutka k Nordic Walking holím se systémem Trigger 1 Cortec. Obvod je nastavitelný pomocí suchého zipu.. Leki Trigger 1 V2...

Náhradní poutka k Nordic Walking holím se systémem Trigger 1 Cortec. Obvod je nastavitelný pomocí suchého zipu.. Leki Trigger 1 V2 Strap jsou jednoduše nastavitelná poutka pro Nordic Walking hole značky Leki. Jsou kompatibilní se systémem Trigger 1 Cortec, díky kterému je snadno a rychle vycvaknete z rukojeti. Obvod poutka je nastavitelný pomocí suchého zipu.Technický popis:

náhradní poutka pro Nordic Waking hole Leki Spin (nikoliv Spin Sharp), Passion, Response 2020, 2019, Lady 2018
uchycení k holím se systémem Trigger 1 Cortec
nastavitelná šířka poutka pomocí suchého zipu
použití: Nordic Walking, Trail Running
velikost: S/M/L, M/L/XL
balení obsahuje 1 pár poutek
Velmi prodávaný produkt Poutka Leki Trigger 1 V2 Strap Silver S/M/L máte možnost dostat bez problémů u nás v populární sekci uncategorized! Nyní pořídíte zcela nové výrobky z této rubriky za nejlepší ceny! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete více kousků od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel vám představuje špičkové produkty.

Nejprodávanější kus Poutka Leki Trigger 1 V2 Strap od známého dodavatele Leki pohodlně pořídíte zrovna dnes napořád výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 439 Kč.