Termo cyklo láhev Kellys Antarctica 0,65 l černá

Termo láhev s dvojitou stěnou, vzduchovou mezerou a speciální izolační alu fólií.. Cyklo láhev Kellys Antarctica 0,65 l disponuje... více informací »
Termo cyklo láhev Kellys Antarctica 0
Značka: Kellys
299 Kč
Ověřit dostupnost
Termo láhev s dvojitou stěnou, vzduchovou mezerou a speciální izolační alu fólií.. Cyklo láhev Kellys Antarctica 0,65 l disponuje...

Termo láhev s dvojitou stěnou, vzduchovou mezerou a speciální izolační alu fólií.. Cyklo láhev Kellys Antarctica 0,65 l disponuje flexibilním tělem a originálním designem. Dvojitá stěna se vzduchovou mezerou spolu se speciální izolační alu fólií ponechává nápoj co nejdéle v původní teplotě. V parném létu tak určitě přijde vhod skvěle vychlazené pití. Široký náustek láhve pak zaručuje snadné a pohodlné používání. Láhev samotná je vyrobena z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů, neobsahuje BPA (Bisfenol A).Technický popis:

thermo láhev
flexibilní tělo
široký náustek Ultra Cap
z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů
neobsahuje BPA (Bisfenol A)
dvojitá stěna se vzduchovou mezerou
speciální izolační alu fólie
vhodná na vodu, iontové nápoje a jiné sportovní nápoje bez CO2 do teploty 60 °C
hmotnost: 160 g
objem: 0,65 l
Vynikající produkt můžete najít právě zde tady na našich stránkách umístěný v rubrice uncategorized. Prozkoumejte ještě další produkty z této oblíbené sekce jednoduše online. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od výrobce . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Termo cyklo láhev Kellys od top značky Kellys jednoduše získáte momentálně v naši nabídce skutečně výhodně! Nyní můžete mít za 299 Kč.