Outdoorová termo láhev inSPORTline Laume 0,5 l Rose Gold

Elegantní tvar, dvoustěnná izolovaná konstrukce, těsnící šroubovací uzávěr, lze použít i do cyklo držáku na láhev..... více informací »
Outdoorová termo láhev inSPORTline Laume 0
Značka: Insportline
349 Kč399 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Elegantní tvar, dvoustěnná izolovaná konstrukce, těsnící šroubovací uzávěr, lze použít i do cyklo držáku na láhev.....

Elegantní tvar, dvoustěnná izolovaná konstrukce, těsnící šroubovací uzávěr, lze použít i do cyklo držáku na láhev.. Kompaktní a elegantní termoska inSPORTline Laume s objemem 500 ml bude super „parťačkou“ na výlety, dlouhé jízdy autem, dovolenou a obecně vzato prakticky jakékoliv cestování. Své uplatnění dozajista najde také tam, kde potřebujete dodržovat pitný režim, a chce mít své oblíbené pití ve správné teplotě. Horké nápoje díky izolující dvoustěnné konstrukci termoska ponechá teplé až 6 hodin, vychlazená pití vám zůstanou studené a osvěžující až 24 hodin – poslouží tedy jak v létě, tak v zimě. Díky svým rozměrům a tvaru je ideální dovnitř batohu nebo do jeho bočních kapes, ale bude skvěle držet i v cyklistickém košíku na láhev. Díky šroubovacímu víčku se spolehlivým těsněním se nemusíte během transportu obávat žádné „mokré nehody“ – tekutiny zůstanou vždy uvnitř láhve, ať už s ní manipulujete jakkoliv.

Užijte si například horký čajíček (rovnou i s rumíčkem?) v zimě na horách nebo naopak třeba ledový čaj či studený „energeťák“ na dlouhých cestách. A na výletě v parném létě, kdy hospůdka není v dohledu, zas určitě „bodne“ krásně vychlazené pivo 🙂 – to vše můžete zažít se skvělou termo láhví inSPORTline Laume!Technický popis:

stylový tvar
atraktivní barevné zpracování s perleťovým efektem
dvoustěnná izolovaná konstrukce
těsnící šroubovací uzávěr
vhodné na cestování i výlety
lze použít i do cyklo držáku na láhev
horké nápoje udrží až cca 6 hodin
studené nápoje udrží až cca 24 hodin
materiál: nerezová ocel (vnější 304, vnitřní 201)
objem: 0,5 l
výška: 25,7 cm
průměr: 7 cm
průměr hrdla: 3,3 cm
hmotnost: 285 g Tento diskontní produkt je k dostání přímo tu na webu umístěný v rubrice uncategorized! Najděte si zlevněné produkty z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Kvalitní produkt Outdoorová termo láhev inSPORTline Laume 0,5 l od společnosti s výborným jménem Insportline je k dispozici právě teď za parádní cenu! Nyní pořídíte za super cenu 349 Kč.