Výklopná moto přilba W-TEC Lanxamo Fluo Yellow XS (53-54)

Helma se sluneční clonou (s ovládáním na vnějšku přilby), propracovanou ventilací, odklopným hledím i celou přední částí,... více informací »
Výklopná moto přilba W-TEC Lanxamo  Fluo Yellow  XS
Značka: W-tec
2 790 Kč3 290 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Helma se sluneční clonou (s ovládáním na vnějšku přilby), propracovanou ventilací, odklopným hledím i celou přední částí,...

Helma se sluneční clonou (s ovládáním na vnějšku přilby), propracovanou ventilací, odklopným hledím i celou přední částí, kovové zámky.. Výklopná přilba W-TEC Lanxamo je moderní cestovní helma, která je určena především pro jízdu na silničních motocyklech. Nabízí vzrušující aerodynamický design se spoustou pokročilých funkcí. Má odklopné hledí či celou přední část, to vše doplněné o samostatně výsuvnou sluneční clonu, která chrání proti ostrému slunečnímu záření během jízdy. Tu lze snadno ovládat i v rukavicích z vnějšku pomocí páčky na boku helmy.

Pro maximální komfort je přilba opatřena uzavíratelnou vrchní a bradovou ventilací a robustním, velmi pohodlným polstrováním. To přispívá k příjemnému pocitu uvnitř helmy. Zmiňované polstrování je odnímatelné a omyvatelné, takže lze jednoduše udržovat helmu čistou, „fresh“ a bez zápachu. Potěší i snadné a bezpečné zapínání na rychlopřezku. Přilba nabízí také extra prostor pro dioptrické brýle. Vysoký bezpečnostní standard je pak zaručen evropskou homologací ECE 22-05 a americkou normou DOT.

K přilbě je možno použít fólii Pinlock proti zamlžování plexi – po zakoupení náhradního hledí s piny.Technický popis:

výklopný mechanismus s jednoduchým ovládáním a kovovými zámky
samostatně odklopné plexi odolné proti poškrábání
široký zorný úhel
samostatně výsuvná sluneční clona s vnějším ovládáním na boku helmy (lze ovládat i v rukavicích) a plynulým nastavením
vrchní uzavíratelná ventilace (1 velký ventilační otvor, 1 vrchní odfuk, 2 zadní odfuky)
uzavíratelná bradová ventilace
zadní spoiler
vyjímatelné a pratelné polstrování
rychloupínací přezka
vhodná i pro uživatele dioptrických brýlí
homologace ECE 22-05 a DOT (normy pro evropský a americký trh)
materiál skořepiny: ABS
hmotnost: 1650 gPovedený výrobek Výklopná moto přilba W-TEC Lanxamo Fluo Yellow XS (53-54) jde nakoupit rovnou tady u nás v populární sekci uncategorized! Pořiďte si ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za výhodné peníze!

Levný produkt Výklopná moto přilba W-TEC Lanxamo od značky s dobrým jménem W-tec snadno naleznete zde opravdu levně. Nyní získáte od 2 790 Kč.