Chránič zubů SISU 1.6 Aero Large Charcoal Black

1,6 mm tenký chránič z termoplastického materiálu, pro větší ústa, vhodný pro týmové, kontaktní a bojové sporty..... více informací »
Chránič zubů SISU 1.6 Aero Large  Charcoal
Značka: Sisu
590 Kč
Ověřit dostupnost
1,6 mm tenký chránič z termoplastického materiálu, pro větší ústa, vhodný pro týmové, kontaktní a bojové sporty.....

1,6 mm tenký chránič z termoplastického materiálu, pro větší ústa, vhodný pro týmové, kontaktní a bojové sporty.. Nejunikátnější vlastností chrániče zubů SISU Aero je jeho velmi tenký a ultralehký design. V kombinaci s rychle přizpůsobitelným a opakovatelným tvarováním zcela zapomenete, že v ústech máte něco tak úžasného, jako je chránič zubů SISU Aero. Prostě jej prakticky neucítíte. Je vyroben z exkluzivního high-tech termoplastického materiálu, který je o 30% pevnější a má 8x větší pevnost v tahu než tradiční materiály na ochranu zubů. To znamená, že bez ohledu na to, jak intenzivní je vaše hra, vaše SISU Aero se vždy postará o bezpečí vašich zubů.

Díky své bezkonkurenční kvalitě a funkčnosti byl SISU Aero navržen s ohledem na sportovce a jeho jedinečné funkce jsou nejvíce zaměřeny na přidanou ochranu a pohodlí. Verzi Large mohou používat sportovci s většími ústy od 13 let výše (s rovnátky již od 10 let).Technický popis:

opakovatelně tvarovatelný (až 20x)
varianta pro větší ústa
tloušťka: 1,6 mm
doporučený věk: nad 13 let (i pro uživatele rovnátek nad 10 let)
netoxický: bez BPA, BPS, latexu, PVC, ftalátů
vhodný především pro hokej, fotbal, basketbal, lakros, roller derby a další týmové, kontaktní a bojové sporty Levný výrobek seženete mimo jiné na našem webu umístěný v rubrice uncategorized. Vyhledejte si oblíbené produkty z této známé kategorie za rozumné peníze! Věhlasný výrobce pro své zákazníky dodává vynikající zboží.

Tento kvalitní výrobek Chránič zubů SISU 1.6 Aero Large od spolehlivého výrobce Sisu snadno můžete pořídit tady teď právě skutečně výhodně. Akční cena od 590 Kč.