Posilovací lavice na biceps a triceps Body Solid GCBT380

Komerční, snadno přenastavitelná posilovací lavice na cvičení bicepsů a tricepsů.. Body-Solid Biceps and Triceps Machine... více informací »
Posilovací lavice na biceps a triceps Body Solid
Značka: Body-solid
14 490 Kč16 390 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Komerční, snadno přenastavitelná posilovací lavice na cvičení bicepsů a tricepsů.. Body-Solid Biceps and Triceps Machine...

Komerční, snadno přenastavitelná posilovací lavice na cvičení bicepsů a tricepsů.. Body-Solid Biceps and Triceps Machine GCBT380 je stroj navržený přímo na svalové partie biceps a triceps, který dokonale vytvaruje Vaše paže. DuraFirm sedadlo i opěradlo slouží pro maximální pohodlí při Vašem posilování. Body-Solid GCBT380 je doporučován pro všechny typy posiloven.Technický popis:

možnost zvýšení nebo snížení nastavitelného sedátka na vhodnou polohu
velmi husté DuraFirm vycpávky poskytují maximální pohodlí
poloha v úhlu 30° pro biomechanicky správný pohyb
rukojeť ve tvaru V pro otevřený úchop
nastavitelné kyvné zvedací rameno
vzpěračské tyče a zátěžové kotouče nejsou součástí setu a jsou dodávány jako doplňkové příslušenství
rozměry: délka 100 cm x šířka 112,5 cm x výška 107,5 cm
maximální hmotnost uživatele: 120 kg
kategorie S – doporučujeme pro všechny typy posiloven
vhodné pro klasické kotouče (30 mm)

Cena bez závaží.
Tento skvělý produkt Posilovací lavice na biceps a triceps Body Solid GCBT380 máte možnost najít rovnou na stránkách v oblíbené kategorii uncategorized! Nyní koupíte akční kusy ze zmíněné sekce za báječnou cenu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás více kousků od značky . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Posilovací lavice na biceps od skvělého a známého výrobce Body-solid je dostupný zde teď právě téměř zdarma. Akční ceny od 14 490 Kč.