Scottova lavice Marbo Sport MP-L203

Profesionální lavice s nastavitelným sedákem, pevnou konstrukcí a silným čalouněním! Skvělá pro domácí i profi trénink..... více informací »
Scottova lavice Marbo Sport
Značka: Marbo
10 490 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální lavice s nastavitelným sedákem, pevnou konstrukcí a silným čalouněním! Skvělá pro domácí i profi trénink.....

Profesionální lavice s nastavitelným sedákem, pevnou konstrukcí a silným čalouněním! Skvělá pro domácí i profi trénink.. Scottova lavice Marbo Sport MP-L203 řady PRO 2.0 je nastavitelná tréninková stanice se kterou parádně posílíte pažní svaly! Díky sedáku s 3 různými úhly nastavení budete při tréninku moci zaujmout tu správnou polohu. Robustní rám s profilem 100 x 50 mm pak vydrží i dlouhodobou zátěž a výborně se tak hodí do profesionálních posiloven. Dále tu jsou pevné úchyty na činku, které snesou i prudké nárazy. Pohodlí při tréninku zase zajišťuje silné polstrování s dvojitou výztuží na okrajích. Zkrátka profi lavice, jak má být!
 

Jištění

O vaši bezpečnost se stará držák, na který můžete bez obav odhodit činku. Je vyroben z 8 mm silného profilu a ošetřen proti korozi.

 

 

 

 

Nastavitelný sedák

Sedák lavice MP-L203 lze nastavit do 3 úrovní, což je zárukou pohodlného cvičení pro každého. Nastavení probíhá pomocí žlutě označeného kolíku s pružinou, se kterým si poradí i ti, kdo s podobným strojem nikdy nepřišli do styku.

 

 

 

 

Stabilní konstrukce

Konstrukce unese i tu nejvyšší zátěž, a to hlavně díky silnému profilu 100 x 50 mm. Tloušťka samotných stěn je pak 3 mm. I díky tomu je lavice vhodná do profesionálních posiloven.

 

 

 

 

Moderní polstrování

Silné polstrování je podél okrajů vyztužené dvojitým stehem. Pro co největší odolnost byly použity silné nitě COATS v kombinaci s odolnou syntetickou kůží. 

 

 

 

 

Technický popis:

profesionální lavice
kvalitní čalounění
stabilní konstrukce
povrch odolný proti korozi
výrazné značení nastavujících komponent
sedadlo nastavitelné do 3 poloh
výška: 100 cm
šířka: 87 cm
délka: 75 cm
hmotnost: 50 kg
nosnost: 350 kg
plocha: 0,68 m2
strukturální profil: 100 x 50 x 3 mm
kategorie S (dle EN 957)
určeno pro komerční i domácí použití
Vysoce kvalitní kousek Scottova lavice Marbo Sport můžete najít právě zde na našem webu zařazený v kategorii scottové lavice! Máme pro vás ostatní zboží z této populární kategorie za rozumné peníze!

Hodně prodávaný produkt Scottova lavice Marbo Sport od známé kvalitní značky Marbo můžete nakoupit online za outletovou cenu. Nyní pořídíte jen za 10 490 Kč.