Kožený boxovací pytel SportKO Leather 35×110 cm

Špičkový boxovací pytel z pravé kůže, vhodný domů i do tělocvičen, hmotnost 50 kg, řetězy součástí balení.. Boxovací... více informací »
Kožený boxovací pytel SportKO Leather
Značka: Sportko
6 490 Kč7 290 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Špičkový boxovací pytel z pravé kůže, vhodný domů i do tělocvičen, hmotnost 50 kg, řetězy součástí balení.. Boxovací...

Špičkový boxovací pytel z pravé kůže, vhodný domů i do tělocvičen, hmotnost 50 kg, řetězy součástí balení.. Boxovací pytel SportKO Leather 35×110 cm je profesionální boxovací pytel vhodný i pro ty nejnáročnější uživatele. Plášť je vyroben z pravé kůže o tloušťce 3,5 – 4 mm. Díky tomu je pytel vysoce odolný a bez potíží si poradí i s těmi nejtvrdšími ranami. Výplň tvoří vak s pískem, takže pytel i přes své menší rozměry váží 50 kg. Písek je doplněn molitanem a gumovou drtí, která výborně absorbuje údery. 

Boxovací pytel SportKO Leather 35×110 cm disponuje ocelovým kruhem, který je určen k uchycení řetězů (součástí balení). Pro ještě lepší zajištění pytle jej lze pomocí spodního kroužku přichytit i k podlaze. Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro dokonalý nácvik všech druhů úderů, tento pytel je pro Vás skvělou volbou. Svou kvalitou potěší i pokročilé boxery. Vhodný je pro domácí použití i do tělocvičen.Technický popis

vysoce kvalitní boxovací pytel z pravé kůže
ocelový kruh pro přichycení řetězů
řetězy součástí balení
kroužek na spodní straně pro přichycení k podlaze
vhodný pro nácvik všech druhů úderů
vhodný i pro pokročilé boxery
výška: 110 cm
průměr: 35 cm
hmotnost: 50 kg
materiál pláště: pravá kůže o tloušťce 3,5 – 4 mm
materiál výplně: písek, molitan, gumová drť
vhodný pro domácí použití i do tělocvičenHodně prodávaný výrobek je k sehnání pohodlně tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice závěsné boxovací pytle. Mrkněte na podobné produkty ve zmíněné kategorii v bezva akci. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další kousky od značky Sportko. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbená značka Sportko pro vás připravuje vysoce kvalitní zboží. Podívejte se sami.

Diskontní výrobek Kožený boxovací pytel SportKO od dodavatele s dlouholetou historií Sportko máte možnost sehnat zrovna dnes trvale výhodně. Pouze nyní za 6 490 Kč.