Poutka Leki Trigger Shark Strap Silver S/M/L

Náhradní poutka systému Trigger Shark pro Nordic Waking a lyžařské hole. Obvod je nastavitelný pomocí suchého zipu.. Leki Trigger... více informací »
Poutka Leki Trigger Shark Strap
Značka: Leki
599 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní poutka systému Trigger Shark pro Nordic Waking a lyžařské hole. Obvod je nastavitelný pomocí suchého zipu.. Leki Trigger...

Náhradní poutka systému Trigger Shark pro Nordic Waking a lyžařské hole. Obvod je nastavitelný pomocí suchého zipu.. Leki Trigger Shark Strap jsou náhradní poutka k Nordic Walking nebo běžkařským holím Leki se systémem Trigger Shark. Jsou plynule nastavitelné pomocí pásku na suchý zip.Technický popis:

náhradní poutka pro Nordic Waking hole Leki Micro Trail Pro 2020, 2019, Micro Trail TA 2020, Pacemaker Lite 2020, Traveller Carbon 2020, Traveller Alu 2020, Instructor Lite 2020, Spin Shark SL 2020, MCT 12 Vario Carbon 2020, MCT Vario TA 2020
uchycení k holím se systémem Trigger Shark
nastavitelná šířka poutka pomocí suchého zipu
použití: Nordic Walking, běh na lyžích
velikost: S/M/L, M/L/XL
balení obsahuje 1 pár poutek
Zlevněný produkt Poutka Leki Trigger Shark jde nakoupit taky u nás ve známé rubrice uncategorized! Máme pro vás ještě podobné výrobky z této známé kategorie v akci.

Tento žádaný kus Poutka Leki Trigger Shark Strap od dodavatele kvalitních produktů Leki je k získání aktuálně na webu extra výhodně! Aktuálně v akci za 599 Kč.