Sada letek Harrows Retina Flight Tri Pack

Letky na šipky od špičkového výrobce Harrows! Vyznačují se vnitřním jádrem a tvrzeným laminátem.. Harrows Retina Flight Tri... více informací »
Sada letek Harrows Retina
Značka: Harrows
119 Kč
Ověřit dostupnost
Letky na šipky od špičkového výrobce Harrows! Vyznačují se vnitřním jádrem a tvrzeným laminátem.. Harrows Retina Flight Tri...

Letky na šipky od špičkového výrobce Harrows! Vyznačují se vnitřním jádrem a tvrzeným laminátem.. Harrows Retina Flight Tri Pack je výhodné balení 9 značkových letek na šipky. Letky série Retina se vyznačují kombinací vnitřního jádra pro přesný hod za každé situace a tvrzeného laminátu pro neobyčejnou sílu a vytrvalost. V balení najdete 3 různé barevné varianty, vždy po 3 kusech. Technický popis:

sada 9 letek značky Harrows
série Retina
síla 100 mikronů
vnitřní jádro pro přesný a konzistentní hod
tvrzený laminát pro výjimečnou sílu a odolnost
3 x 3 různé barevné varianty Tento akční výrobek Sada letek Harrows Retina Flight Tri Pack lze získat aktuálně tady na stránkách umístěný v kategorii uncategorized! Nyní pořídíte ostatní kusy z této sekce za skvělou cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další kvalitní kousky od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce dlouhodobě nabízí prvotřídní sortiment. Přesvědčte se sami.

Velmi prodávaný produkt Sada letek Harrows Retina od společnosti se zárukou kvality Harrows jednoduše můžete získat momentálně za mimořádně nízkou cenu! Výhodně za skvělou cenu 119 Kč.