Zakopávání v leže Steelflex PlateLoad Line PLLC černo-červená

Kvalitní posilovací stroj určený pro zakopávání vleže, stabilní robustní konstrukce, vysoké polstrování, odolná povrchová... více informací »
Zakopávání v leže Steelflex PlateLoad Line
Značka: Steelflex
21 990 Kč37 690 Kč Sleva -41%
Ověřit dostupnost
Kvalitní posilovací stroj určený pro zakopávání vleže, stabilní robustní konstrukce, vysoké polstrování, odolná povrchová...

Kvalitní posilovací stroj určený pro zakopávání vleže, stabilní robustní konstrukce, vysoké polstrování, odolná povrchová úprava.. Steelflex PlateLoad Line PLLC je kvalitní posilovací stroj určený pro posilování nohou pomocí zakopávání vleže. Robustní ocelová konstrukce je stříkána elektrostatickou práškovou barvou, která chrání povrch před škrábanci. Steelflex PlateLoad Line PLLC disponuje kvalitním vysokým polstrováním sedáku, rukojeti jsou opatřeny pohodlnými pěnovými madly a protiskluzové nohy zaručují vyšší stabilitu stroje během cvičení. Válcovité opěrky nohou jsou vyrobeny z kvalitního pěnového materiálu s protiskluzovou úpravou a lze je nastavit v rozmezí pěti poloh. Dvě části opěry nohou lze používat samostatně nebo současně. Posilovací stroj je opatřen bezpečnostními kryty šroubů, kvalitními ložisky, které mají těsnění po celém obvodu, trny pro náhradní posilovací kotouče a madly pro zapření. Steelflex PlateLoad Line PLLC je vhodný pro komerční i nekomerční využití.

POZOR! Kotoučové závaží není součástí posilovacího stroje! Technický popis:

posilovač nohou pomocí zakopávání
robustní konstrukce z karbonové oceli S25C-S30C
povrch stříkaný elektrostatickou práškovou barvou 
vysoké polstrování sedáku potažené kůží (polyuretan + PVC kůže)
rukojeti potažené pěnovým materiálem
válce opěr nohou vyrobené z pěnového materiálu s protiskluzovou úpravou
možnost nastavení opěr nohou až pěti pozicemi
kvalitní ložiska s těsněním po celém obvodu
bezpečnostní krytky šroubů
čtyři trny pro náhradní kotouče
rám: oválné trubky 50 × 100 mm
hmotnost: 71 kg
nosnost jednoho ramene: 150 kg
maximální hmotnost uživatele: 120 kg
rozměr: délka 175 cm × šířka 131 cm × výška 71 cm
určené pro olympijské kotouče (50 mm)
vhodné pro komerční a nekomerční využití Tento žádaný výrobek máte možnost koupit nyní tu na stránkách v populární sekci uncategorized. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z naší kategorie za výborné peníze! Značka vyrábí vynikající zboží. Nové kousky každý den.

Hodně oblíbený produkt Zakopávání v leže Steelflex PlateLoad Line PLLC od známé společnosti Steelflex pohodlně nakoupíte zde nyní za výhodnou cenu! Cenově vychází na 21 990 Kč.