Spací pytel FERRINO Lightec 700 SQ 2020 zelená levá

Velmi lehký spacák pro letní sezónu, dekový střih, minimální přepravní rozměry a hmotnost, kompresní obal.. Spací pytel... více informací »
Spací pytel FERRINO Lightec 700
Značka: Ferrino
2 194 Kč2 390 Kč Sleva -8%
Ověřit dostupnost
Velmi lehký spacák pro letní sezónu, dekový střih, minimální přepravní rozměry a hmotnost, kompresní obal.. Spací pytel...

Velmi lehký spacák pro letní sezónu, dekový střih, minimální přepravní rozměry a hmotnost, kompresní obal.. Spací pytel FERRINO Lightec 700 SQ 2020 je velmi lehký spacák vhodný především pro cyklisty a další cestovatele, kteří musí šetřit místem. Je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů, které mu výrazně ubírají na hmotnosti i objemu a navíc spolehlivě zahřejí i při nižších teplotách. Výplň tvoří tenká dutá vlákna H. T. F. Compact, která mají skvělou sbalitelnost a nízkou váhu. Spací pytel FERRINO Lightec 700 SQ dekového střihu je vhodný především pro letní sezónu. 

Anatomicky tvarovaná a zateplená kapuce udržuje teplotu uvnitř spacáku a zabraňuje únikům tepla. Díky One Touch systému ji snadno stáhnete jednou rukou. Zateplená léga zipu slouží k uchování tepla a zipy jsou navíc obšité pevnou vložkou, aby nedocházelo k zadrhávání jezdce o okolní materiál. Součástí balení je transportní kompresní obal. Pokud hledáte lehký, dobře sbalitelný spacák s výplní, která hřeje i když je navlhlá, spací pytel Ferrino Lightec 700 SQ je skvělou volbou.Technický popis:

dekový střih 
velmi nízká hmotnost a minimální přepravní rozměry
anatomicky tvarovaná a zateplená kapuce
dlouhý podélný zip se zateplenou légou
možnost spojení spacáků
kompresní obal
výplň: High Thermal Fiber Compact, 50 g/m2
vnější materiál: 300T Ripstop Polyester
vnitřní materiál: Polyester
hmotnost: 700 g 
teplotní komfort: +24 °C
limit pro ženu: +20 °C 
extrémní teplota: -10°C
rozměry rozloženého spacáku: 215 x 75 cm
rozměry sbaleného spacáku: 15 x 25 cm (po kompresi 15 x 20 cm) Tento designový produkt najdete v pohodě u nás zařazený v rubrice uncategorized. Nyní si můžete vybrat unikátní zboží z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na více skvělých kousků od značky . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek Spací pytel FERRINO Lightec 700 od dodavatele se skvělou pověstí Ferrino můžete koupit v naší online nabídce pořád výhodně. Ve skvělé akci za 2 194 Kč.