Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder 8kg

Kvalitní odolný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Litinová činka inSPORTline Ketlebel... více informací »
Litinová činka inSPORTline Ketlebel
Značka: Insportline
799 Kč899 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Kvalitní odolný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Litinová činka inSPORTline Ketlebel...

Kvalitní odolný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder 8kg bezpochyby patří k nejlepším pomůckám pro komplexní procvičení celého těla. Je skvělým pomocníkem při nabírání svalů, zvýšení síly, flexibility a mobility. Tento kvalitní a odolný ketlebel v litinovém provedení řadíme ke klasickým cvičebním pomůckám pro silový a workout trénink. Povrch ketlebelu je ošetřen práškovým lakem, díky kterému je úchop velmi komfortní. Určitě oceníte výrazné značení váhy v kilogramech i librách na těle činky. Ergonomické madlo je dostatečně prostorné pro jistý obouruční úchop i při dynamickém cvičení. Na spodní straně ketlebelu je široká seříznutá plocha, která zajišťuje pohodlné odložení a větší stabilitu. Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder je vhodná do všech posiloven, workoutových hřišť i pro domácí využití.Technický popis:

kvalitní ketlebel činka značky inSPORTline
povrch ošetřen lakem odolným proti vlhkosti a opotřebení
garantovaná přesnost váhy
označení hmotnosti na těle činky
ergonomická rukojeť i pro obouruční uchopení
široká seříznutá plocha usnadňuje odložení a tvoří stabilní základ
materiál: litina
hmotnost: 8 kg
průměr úchopu: 3 cm
vhodné pro posílení všech svalových skupin
cena za jeden kusTento diskontní produkt je k získání právě teď tu na našem webu ve známé kategorii uncategorized. Máme pro vás další výrobky ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! Věhlasný dodavatel poskytuje špičkové zboží. Udělejte si radost.

Tento exkluzivní produkt Litinová činka inSPORTline Ketlebel Powder od skvělého výrobce Insportline jde koupit zde teď právě téměř zdarma. Nyní lze objednat jen za 799 Kč.