Termoska Esbit Majoris 0,5 litru

Výborné tepelně izolační vlastnosti, odolná nerezová ocel, kompaktní rozměry a nízká hmotnost.. Termoska Esbit Majoris... více informací »
Termoska Esbit Majoris 0
Značka: Esbit
999 Kč
Ověřit dostupnost
Výborné tepelně izolační vlastnosti, odolná nerezová ocel, kompaktní rozměry a nízká hmotnost.. Termoska Esbit Majoris...

Výborné tepelně izolační vlastnosti, odolná nerezová ocel, kompaktní rozměry a nízká hmotnost.. Termoska Esbit Majoris 0,5 litru je praktickým outdoorovým doplňkem na cesty. Pokud se chcete opravdu těšit na horký nebo vychlazený nápoj po dlouhém celodenním výletu, potřebujete takovou vakuovou termosku, která dokáže skvěle udržet teplotu. A to pro tuto termosku z vysoce kvalitní nerezové oceli nebude problém. Prášková povrchová úprava spolu s úzkým a vysokým provedením dodává termosce luxusní vzhled. Díky tvaru se zároveň dobře drží a vejde se téměř kamkoliv. Protiskluzová úprava dna termosky bezpečně zabrání všem nehodám. Šroubovací uzávěr zajišťuje dokonalou těsnost, takže neunikne ani kapka. Slouží zároveň ke snazšímu nalévání nápojů, stačí jej povolit a obsah bude vytékat ideálním proudem bez rizika rozlití. Termoska Esbit Majoris 0,5 litru je skvělou volbou pro outdoorové aktivity i cestování. Technický popis:

vyrobeno z kvalitní nerezové oceli 18/8
prášková povrchová úprava
velmi dobrá schopnost udržet teplo
chlazené nápoje udrží dlouho studené
šroubovací uzávěr dokonale izolující obsah
široké hrdlo pro snadné čištění
dno s protiskluzovou úpravou
neobsahuje BPA a ftaláty
výška: 217 mm
průměr: 73 mm
hmotnost: 374 g
objem: 500 ml
kapacita hrnku: 170 ml

 

Termoregulační vlastnosti

teplota vody: 98 °C
okolní teplota: 20 °C ± 2 °C
teplota vody po 6 h: 85 °C
teplota vody po 12 h: 75 °C
teplota vody po 24 h: 60 °C
Zajímavý kousek Termoska Esbit Majoris 0,5 litru můžete sehnat pohodlně tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii uncategorized! Nyní získáte skvělé kousky z této známé sekce za akční cenu.

Často hledaný produkt Termoska Esbit Majoris 0,5 od značky Esbit snadno seženete v naší aktuální nabídce za příznivou cenu. K sehnání zrovna v akci za 999 Kč.