Horní kladka inSPORTline LP05

Stabilní konstrukce, spodní i horní kladka, 2 trny na kotouče 30 mm, měkké polstrování, protiskluzová madla, nylonové kladky,... více informací »
Horní kladka inSPORTline LP05
Značka: Insportline
9 590 Kč
Ověřit dostupnost
Stabilní konstrukce, spodní i horní kladka, 2 trny na kotouče 30 mm, měkké polstrování, protiskluzová madla, nylonové kladky,...

Stabilní konstrukce, spodní i horní kladka, 2 trny na kotouče 30 mm, měkké polstrování, protiskluzová madla, nylonové kladky, ocelová lanka.. Horní kladka inSPORTline LP05 je posilovací stanice určená pro posílení horní poloviny těla, zejména zádového svalstva, bicepsů a tricepsů. Robustní ocelová konstrukce s profilem rámu 70 x 50 mm má vysokou stabilitu a nosnost. Pěnové válce v kombinaci s měkkou opěrou pak vytváří maximální pohodlí během cvičení. Rukojeti jsou opatřeny protiskluzovým gumovým materiálem, který napomáhá pevnému stisknutí.

S horní kladkou inSPORTline LP05 lze provádět cviky na posílení zádového svalstva, prsního svalstva, ale také cviky pro posilování bicepsů či tricepsů. Spodní kladka slouží k posilování metodou tzv. veslování, pomocí které je posilována komplexně celá horní polovina těla. Horní kladka inSPORTline LP05 disponuje dvěma trny na kotouče o průměru 30 mm, na které si lze naložit až 75 kg. Mezi další přednosti patří odolné nylonové kladky, které se v kombinaci s ocelovými lanky starají o plynulý a tichý chod. Díky těmto výborným vlastnostem se stala horní kladka inSPORTline LP05 vyhledávanou a oblíbenou pro domácí využití.Technický popis:

kvalitní posilovací stanice horní poloviny těla
umožňuje střídat několik pozic a cviků
ocelová konstrukce s profilem rámu 70 x 50 mm
odolná povrchová úprava
měkká opěrka
pěnové válce
protiskluzová madla
pružná ocelová lanka
2 trny na kotouče o průměru 30 mm (včetně bezpečnostních objímek)
vysoká stabilita
nylonové kladky
4 pozice nastavení opěrných válců
průměr kladek: 90 mm
výška polstrování: 40 mm
délka trnů na kotouče: 22 cm
výška sedáku od země: 44 cm
rozměry: délka 166 cm x šířka 130 cm x výška 212 cm
nosnost uživatele: 150 kg
nosnost trnů na závaží: 75 kg
hmotnost: 50 kg
vhodná pro domácí využití
závaží není součástí balení 

Žádaný produkt Horní kladka inSPORTline LP05 od top značky Insportline máte možnost koupit v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! V akci za 9 590 Kč.