Náhradní hledí pro přilbu LS2 FF902 Scope Iridium Gold

Opticky přesné plexi z vysoce pevného Lexanu, s úpravou proti poškrábání, příprava pro Pinlock.. Náhradní hledí pro přilbu... více informací »
Náhradní hledí pro přilbu
Značka: Ls2
890 Kč
Ověřit dostupnost
Opticky přesné plexi z vysoce pevného Lexanu, s úpravou proti poškrábání, příprava pro Pinlock.. Náhradní hledí pro přilbu...

Opticky přesné plexi z vysoce pevného Lexanu, s úpravou proti poškrábání, příprava pro Pinlock.. Náhradní hledí pro přilbu LS2 FF902 Scope je opticky přesné 3D plexi z vysoce pevného Lexanu, odolné proti poškrábání, poskytuje dokonalý výhled.Technický popis:

opticky přesné
s úpravou proti poškrábání
vynikající mechanické vlastnosti
dokonalý výhled
rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí
příprava pro protimlžící folii Pinlock Max Vision
materiál: Lexan Tento exkluzivní produkt Náhradní hledí pro přilbu máte možnost sehnat mimo jiné u nás umístěný v kategorii uncategorized! Získejte ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice snadno online. Dodavatel pro vás vyrábí vysoce kvalitní sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete další zboží od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený kus Náhradní hledí pro přilbu od výrobce se skvělou pověstí Ls2 jednoduše najdete zde v bezva akci. Aktuálně stojí u nás 890 Kč.