Skládaný reflexní luk Yate Polaris 64/24L

Skládaný luk o délce 64" se sílou nátahu 24 lbs. Vhodný pro leváky, začátečníky i pokročilé!. Yate Polaris 64/24L je... více informací »
Skládaný reflexní luk Yate
Značka: Yate
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Skládaný luk o délce 64" se sílou nátahu 24 lbs. Vhodný pro leváky, začátečníky i pokročilé!. Yate Polaris 64/24L je...

Skládaný luk o délce 64″ se sílou nátahu 24 lbs. Vhodný pro leváky, začátečníky i pokročilé!. Yate Polaris 64/24L je skládaný reflexní luk pro leváky. Je skvělý pro začínající lukostřelce, ale zároveň také vhodný pro výkonnostní střelbu. Střed luku je slepen ze dvou druhů kvalitního dřeva. Ramena pak kromě dřeva tvoří ještě laminát, který luku dodává vysokou pružnost. Reflexní luky se vyznačují prohnutými rameny směrem k terči, která zvyšují sílu nátahu u kratších luků.

Model 64/24L je vyroben pro leváky, tedy uživatele, kteří drží tětivu v levé ruce. Tětiva, stejně jako základka na šípy jsou samozřejmě součástí balení. S délkou 64 palců a nátahem o síle 24 lbs je už vhodný pouze pro dospělé střelce, většinou muže.Technický popis:

skládaný reflexní luk pro leváky
dřevěný střed slepený ze 2 druhů dřeva
laminátová ramena pro vysokou pružnost
ideální jako cvičný luk pro začátečníky
materiál: dřevo, laminát
délka luku: 64″ (162 cm)
nátah: 24 lbs
ruka: levá (natahuje tětivu)
balení obsahuje: luk, tětiva, základka na šíp
šípy nejsou součástí balení Tento oblíbený kus Skládaný reflexní luk Yate Polaris 64/24L můžete nakoupit právě tady u nás v oblíbené kategorii uncategorized! Podívejte se na skvělé kusy ve zmíněné sekci ve slevě! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také více kousků od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbená značka poskytuje skvělé produkty.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Skládaný reflexní luk Yate od výrobce s mnohaletou tradicí Yate máte možnost najít momentálně za akční cenu! K sehnání zrovna v akci za 2 790 Kč.