Boxerská bandáž inSPORTline Envolto 3,5 m černá

Skvělá fixace zápěstí, lehce elastický materiál, zapínání na suchý zip.. Boxerská bandáž inSPORTline Envolto 3,5 m vám... více informací »
Boxerská bandáž inSPORTline Envolto 3
Značka: Insportline
129 Kč159 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Skvělá fixace zápěstí, lehce elastický materiál, zapínání na suchý zip.. Boxerská bandáž inSPORTline Envolto 3,5 m vám...

Skvělá fixace zápěstí, lehce elastický materiál, zapínání na suchý zip.. Boxerská bandáž inSPORTline Envolto 3,5 m vám poslouží k efektivní fixaci zápěstí. Balení obsahuje jeden pár bandáží, který je vyrobený z příjemného bavlněného materiálu. Díky tomu jsou bandáže lehce elastické a přizpůsobí se tvaru vaší ruky. Po jejich navázání se na ně již mohou nasadit samotné rukavice. Na konci bandáže je praktické zapínání na suchý zip. Boxerská bandáž inSPORTline Envolto 3,5 m poskytne tu správnou oporu při tréninku i zápasu. 

Technický popis: 

komfortní boxerské bandáže 
lehce elastický materiál 
zapínání na suchý zip 
délka bandáže: 350 cm
šířka bandáže: 5 cm
hmotnost: 98 g
materiál: bavlna
balení obsahuje jeden pár 
dodávané v praktickém pouzdru s poutkem Hodně prodávaný kus Boxerská bandáž inSPORTline Envolto 3,5 m jde pořídit právě na našich stránkách v rubrice uncategorized! Připravili jsme jiné produkty z této rubriky za super peníze.

Kvalitní a oblíbený produkt Boxerská bandáž inSPORTline Envolto 3,5 m od skvělé a známé značky Insportline jde získat momentálně za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční cena od 129 Kč.