Rámová brašna Kross Roamer Triangle M

Klasický trojúhelník na rám pro maličkosti, bez kterých se neobejde žádný cyklista. Upevňuje se jednoduše pomocí suchých... více informací »
Rámová brašna Kross Roamer
Značka: Kross
299 Kč
Ověřit dostupnost
Klasický trojúhelník na rám pro maličkosti, bez kterých se neobejde žádný cyklista. Upevňuje se jednoduše pomocí suchých...

Klasický trojúhelník na rám pro maličkosti, bez kterých se neobejde žádný cyklista. Upevňuje se jednoduše pomocí suchých zipů.. Kross Roamer Triangle M je klasická trojúhelníková brašna z odolného polyesteru. K rámové trubce ji snadno přichytíte pomocí pásků na suchý zip. Do kapsy, která je uzavřena kvalitním zipem, uložíte veškeré drobnosti, které budete na cestě potřebovat!Technický popis:

trojúhelníková brašna na rám
upínání na suchý zip
materiál: polyester 600D
rozměry: 32 x 5 x 12 cm
Tento skvělý produkt je k dostání jednoduše tu na našem webu umístěný v kategorii uncategorized! Nyní si můžete pořídit skvělé produkty ze zmíněné rubriky snadno online. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vynikající produkt Rámová brašna Kross Roamer Triangle od kvalitní značky Kross jednoduše najdete aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 299 Kč.