Termoska Esbit Majoris 1 litr

Výborné tepelně izolační vlastnosti, odolná nerezová ocel, kompaktní rozměry a nízká hmotnost, dva hrnky.. Termoska Esbit... více informací »
Termoska Esbit Majoris 1
Značka: Esbit
1 249 Kč
Ověřit dostupnost
Výborné tepelně izolační vlastnosti, odolná nerezová ocel, kompaktní rozměry a nízká hmotnost, dva hrnky.. Termoska Esbit...

Výborné tepelně izolační vlastnosti, odolná nerezová ocel, kompaktní rozměry a nízká hmotnost, dva hrnky.. Termoska Esbit Majoris 1 litr je praktickým outdoorovým doplňkem na cesty. Pokud se chcete opravdu těšit na horký nebo vychlazený nápoj po dlouhém celodenním výletu, potřebujete takovou vakuovou termosku, která dokáže skvěle udržet teplotu. A to pro tuto termosku z vysoce kvalitní nerezové oceli nebude problém. Prášková povrchová úprava spolu s úzkým a vysokým provedením dodává termosce luxusní vzhled. Díky tvaru se zároveň dobře drží a vejde se téměř kamkoliv. Protiskluzová úprava dna termosky bezpečně zabrání všem nehodám. Šroubovací uzávěr zajišťuje dokonalou těsnost, takže neunikne ani kapka. Slouží zároveň ke snazšímu nalévání nápojů, stačí jej povolit a obsah bude vytékat ideálním proudem bez rizika rozlití. Kromě klasického dvoustěnného hrnku v podobě víčka je součástí termosky i druhý hrnek. Termoska Esbit Majoris 1 litr je tedy vhodná i pro více lidí. Je skvělou volbou pro outdoorové aktivity i cestování.Technický popis:

vyrobeno z kvalitní nerezové oceli 18/8
prášková povrchová úprava
velmi dobrá schopnost udržet teplo
chlazené nápoje udrží dlouho studené
šroubovací uzávěr dokonale izolující obsah
široké hrdlo pro snadné čištění
dno s protiskluzovou úpravou
neobsahuje BPA a ftaláty
výška: 283 mm
průměr: 85 mm
hmotnost: 587 g
objem: 1000 ml
kapacita hrnků: 260 + 150 ml

Termoregulační vlastnosti

teplota vody: 98 °C
okolní teplota: 20 °C ± 2 °C
teplota vody po 6 h: 85 °C
teplota vody po 12 h: 75 °C
teplota vody po 24 h: 60 °C
Unikátní a oblíbený produkt Termoska Esbit Majoris 1 máte možnost sehnat taky na našem webu v populární sekci uncategorized! Pořiďte si akční kusy z této známé kategorie za internetové ceny! Přední dodavatel pro vás vyrábí skvělé zboží. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte na více kousků značky . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný výrobek Termoska Esbit Majoris 1 od kvalitního výrobce Esbit jednoduše najdete zde za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 1 249 Kč.