Taška přes rameno MAMMUT Shoulder Bag Square 4 l Black

Prostorná hlavní kapsa na zip, vnitřní organizér, robustní materiál, nastavitelný ramenní popruh.. Model Shoulder Bag Square od... více informací »
Taška přes rameno MAMMUT
Značka: Mammut
870 Kč949 Kč Sleva -8%
Ověřit dostupnost
Prostorná hlavní kapsa na zip, vnitřní organizér, robustní materiál, nastavitelný ramenní popruh.. Model Shoulder Bag Square od...

Prostorná hlavní kapsa na zip, vnitřní organizér, robustní materiál, nastavitelný ramenní popruh.. Model Shoulder Bag Square od značky MAMMUT je elegantní a praktická taška přes rameno menších rozměrů a čtvercového tvaru, do které se Vám ale vejdou všechny potřebné věci, ať už se budete vydávat do přírody, či do města. S rozdělením věcí Vám pomůže promyšlený vnitřní organizér.Technický popis:

prostorná hlavní kapsa na zip
vnitřní organizér
menší kapsička na cennosti na vnitřní straně
robustní materiál
nastavitelný ramenní popruh
elegantní vzhled
materiál: 320D Nylon Ripstop
objem: 4 l
rozměry: 23 x 18 x 5,5 cm
hmotnost: 190 g Tento skvělý výrobek Taška přes rameno MAMMUT Shoulder Bag Square 4 l Black lze získat mimo jiné tady u nás v populární rubrice uncategorized. Mrkněte na vyjímečné výrobky ve zmiňované sekci za super peníze. U nás vám nabízíme více, mrkněte na další skvělé produkty značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Taška přes rameno MAMMUT Shoulder Bag Square 4 l od dodavatele s dlouholetou historií Mammut lze získat právě zde za akční cenu! Aktuálně stojí u nás 870 Kč.