Stojan na olympijské hřídele Marbo Sport MP-S208

Profesionální stojan na olympijské osy, bezpečné upevnění až 9 tyčí, gumové patky.. Stojan na olympijské hřídele Marbo Sport... více informací »
Stojan na olympijské hřídele Marbo Sport
Značka: Marbo
4 890 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální stojan na olympijské osy, bezpečné upevnění až 9 tyčí, gumové patky.. Stojan na olympijské hřídele Marbo Sport...

Profesionální stojan na olympijské osy, bezpečné upevnění až 9 tyčí, gumové patky.. Stojan na olympijské hřídele Marbo Sport MP-S208 je profesionální vybavení, které vám pomůže udržet ve vaší posilovně pořádek. Stojan zajišťuje bezpečné upevnění až devíti olympijských os v rámci jednoduchého a elegantního designu. Hřídele se opírají o spodní desku a nedotýkají se proto podlahy. Díky gumovým patkám je stojan stabilní a není třeba se obávat, že poškrábe podlahu.Technický popis:

profesionální stojan pro 9 hřídelí
bezpečné upevnění
hřídele se nedotýkají podlahy
gumové patky
průměr otvoru: 51 mm
výška: 20 cm
šířka: 46 cm
délka: 46 cm
plocha: 0,22 mm
hmotnost: 20 kg
nosnost: 200 kg Oblíbený produkt Stojan na olympijské hřídele Marbo Sport MP-S208 lze získat bez obtíží tady na stránkách zařazený v kategorii uncategorized! Nyní můžete koupit ještě další výrobky ze zmíněné kategorie za příznivou cenu!

Tento oblíbený kus Stojan na olympijské hřídele Marbo od přední společnosti Marbo snadno můžete pořídit bezpečně online extra se slevou! Aktuálně v akci za 4 890 Kč.