Masážní podložka inSPORTline Matalia

Pro intenzivní masáž krku, zad, pasu a boků, volitelná intenzita, zabudované vyhřívání, skladné rozměry.. S masážní... více informací »
Masážní podložka inSPORTline Matalia
Značka: Insportline
2 690 Kč2 990 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Pro intenzivní masáž krku, zad, pasu a boků, volitelná intenzita, zabudované vyhřívání, skladné rozměry.. S masážní...

Pro intenzivní masáž krku, zad, pasu a boků, volitelná intenzita, zabudované vyhřívání, skladné rozměry.. S masážní podložkou inSPORTline Matalia zažijete jedinečný relaxační zážitek jako byste se právě ocitli v luxusních lázních! Můžete ji však využít z pohodlí domova, ať už ji umístíte na postel, gauč, židli nebo zem, její účinek bude neměnný. Podložka nabízí pět typů masáže, přičemž se každá soustředí na určitou partii vašeho těla. Užijete si proto masáž krku, horní nebo dolní části zad, pasu a boků. Libovolně si navolíte intenzitu vibrací podle toho, co je vám nejvíce příjemné. Polštářek, který je součástí podložky, navíc nabízí japonskou masážní techniku shiatsu. Ta stimuluje problematické reflexní body na krku a akupunkturní dráhy, čímž výrazně zmírňuje bolest. A co víc? Zabudované vyhřívání oceníte obzvlášť v chladných dnech, teplem totiž povzbudíte činnost krevního oběhu a lymfatický systém. Ztuhlé svalstvo se díky tomu mnohem rychleji prokrví a povolí!

Kromě toho, že vám masážní podložka inSPORTline Matalia promasíruje namáhané části vašeho těla, dokáže také pravidelným užíváním zlepšit kvalitu spánku a stabilizovat krevní tlak. Výborně bude působit i na vaši psychiku. Kombinací speciálních masážních programů uvolňuje napětí, stres a podporuje duševní pohodu. Velmi jednoduše se ovládá a při skladování nezabere příliš mnoho místa. Stačí ji zapojit do elektrické zásuvky, umístit na vámi určené místo a vychutnat si všechny její benefity. Zkrátka masáž, co stojí za to!Technický popis:

kvalitní masážní podložka
ovládací panel s intuitivním ovládáním
polštářek: 2 masážní hlavice, 2 masážní body na každé hlavici, samostatně funkční, odnímatelný od podložky
podložka: 8 vibračních prvků
4 režimy masáže
3 stupňová intenzita masáží
5 typů masáže: krk, horní část zad, dolní část zad, pas, boky,
libovolné zapnutí/vypnutí vyhřívání
umístění na postel, gauč, židli nebo zem
volitelné umístění polštářku pomocí suchých zipů v horní části podložky
pratelný povlak polštářku
délka masáže: 30 minut
výkon: 36 W
rozměry: 165 x 54,6 x 2,5 cm
transportní rozměry: 61 x 40 x 20 cm
hmotnost: 3,5 kg
nosnost: 100 kg
materiál: jemný flanel
napájecí adaptér pro zapojení do elektrické sítě
lze skladovat ve srolované formě zajištěné pomocí popruhů
Tento velmi oblíbený produkt Masážní podložka inSPORTline Matalia je dostupný teď tu na našich stránkách v oblíbené kategorii uncategorized. Nyní můžete najít ještě jiné produkty ve zmíněné sekci snadno online! Populární značka pro vás vyrábí kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě! Třeba hledáte něco jiného, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete více kousků od výrobce . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Masážní podložka inSPORTline Matalia od našeho známého výrobce Insportline pohodlně nakoupíte v aktuální nabídce pořád výhodně! Ve skvělé akci za 2 690 Kč.