Opalovací krém Tanny Maxx Super Brown Nourishing Natural Dark + N

Kvalitní krém pro vnitřní i venkovní opalování s přídavkem přírodního bronzeru. Obsah přírodních složek a vitamínů,... více informací »
Opalovací krém Tanny Maxx Super Brown Nourishing Natural Dark +
Značka: Tanny maxx
769 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní krém pro vnitřní i venkovní opalování s přídavkem přírodního bronzeru. Obsah přírodních složek a vitamínů,...

Kvalitní krém pro vnitřní i venkovní opalování s přídavkem přírodního bronzeru. Obsah přírodních složek a vitamínů, dodají vaší pokožce sametovou hebkost.. Opalovací krém Tanny Maxx Super Brown Nourishing Natural Dark + Natural Bronzer 250ml používá k dosažení okamžitého velmi hlubokého a dlouhotrvajícího opálení přírodní samoopalovací složku. Díky kombinaci přírodních ingrediencí a komplexních tyrosinů se vaše pokožka bude opalovat rychleji a zároveň důkladněji. Čistý mandlový olej a aloe vera udržují vaši pokožku sametově hebkou. Opojná mandlová vůně poskytuje komplexní péči o vaše smysly. Krém je určen jak pro vnitřní, tak i venkovní opalování. Všechny opalovací krémy od značky Tanny Maxx jsou:

VEGANSKÉ – vyrobeny pouze z přírodních složek
CRUELTY FREE – netestovány na zvířatech
BEZPEČNÉ – testovány na fototoxické reakce

Jak používat opalovací krémy do solárií:

nanášejte před opalováním a to nejdéle 30 minut před opalováním
rozetřete rovnoměrně na čistou pokožku
pro dosažení nejlepších výsledků roztírejte pomalu a důkladně 
Unikátní produkt Opalovací krém Tanny Maxx jde sehnat bezprostředně tu na našem webu umístěný v rubrice uncategorized. Nyní získáte ještě podobné produkty z této populární sekce z pohodlí domova! To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také více produktů od výrobce . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka má na skladě skvělé zboží.

Oblíbený a kvalitní výrobek Opalovací krém Tanny Maxx Super Brown Nourishing Natural Dark + od výrobce s mnohaletou tradicí Tanny maxx snadno pořídíte právě nyní za výborné peníze! Momentálně k dispozici za 769 Kč.