Násadka Harrows Anodised Aluminium Medium Blue 3ks

Jednoduchá stylová násadka z tvrzeného hliníku, s příčným otvorem, pro složení vlastní šipky.. Násadka Harrows Anodised... více informací »
Násadka Harrows Anodised Aluminium Medium Blue
Značka: Harrows
89 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchá stylová násadka z tvrzeného hliníku, s příčným otvorem, pro složení vlastní šipky.. Násadka Harrows Anodised...

Jednoduchá stylová násadka z tvrzeného hliníku, s příčným otvorem, pro složení vlastní šipky.. Násadka Harrows Anodised Aluminium Medium Blue vyniká svou jednoduchostí, je stylová a má extrémní životnost. Tyto násadky z tvrzeného hliníku disponují příčným otvorem, který usnadní zašroubování a umožní perfektní dotažení násadky.Technický popis:

s příčným otvorem
hmotnost: 1,5 g
délka násadky bez závitu: 46 mm
závit: 2BA
materiál: tvrzený hliník
počet kusů v balení: 3 ks Designový výrobek je k dostání rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci uncategorized! Vyberte si nové produkty ve zmíněné kategorii za akční cenu! Známý dodavatel představuje kvalitní zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To však není vše, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další vybrané produkty od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Násadka Harrows Anodised Aluminium Medium od spolehlivé značky Harrows je k dispozici na našich stránkách za výborné peníze. Zrovna teď v akci za 89 Kč.