Fotbalový míč inSPORTline Nezmaar, vel.5

Skvělý fotbalový míč pro dospělé hráče, který je díky odolnému materiálu vhodný pro všechny povrchy!. Fotbalový míč... více informací »
Fotbalový míč inSPORTline Nezmaar
Značka: Insportline
249 Kč299 Kč Sleva -16%
Ověřit dostupnost
Skvělý fotbalový míč pro dospělé hráče, který je díky odolnému materiálu vhodný pro všechny povrchy!. Fotbalový míč...

Skvělý fotbalový míč pro dospělé hráče, který je díky odolnému materiálu vhodný pro všechny povrchy!. Fotbalový míč inSPORTline Nezmaar je odolný míč na fotbal standardní velikosti. K tréninku či amatérské hře ho tak využijí zejména dospělí hráči a hráčky. Díky strojovému šití a kvalitnímu materiálu je odolný a vhodný pro hru na všech typech povrchu. Bílá barva s barevným potiskem navíc s povrchem vždy kontrastuje a míč je tak pro hráče dobře viditelný. Pokud potřebujete kvalitní míč pro na doma či na trénink, tento model je jasná volba!Technický popis:

standardní fotbalový míč pro trénink a rekreační hru
bílé provedení s barevným potiskem
šitý z 32 dílů
určen pro všechny typy povrchů
materiál: TPU/PVC, butyl (duše)
velikost: 5
hmotnost: 420 – 450 g
obvod: 68 – 71 cm
maximální tlak pro nafouknutí: 0,6 – 0,8 bar
poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu
Povedený produkt můžete koupit bez obtíží tu na našem webu ve známé sekci uncategorized! Nyní můžete najít jiné zboží z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. U zákazníků oblíbený výrobce dlouhodobě poskytuje vynikající zboží Udělejte si radost!

Akční a ve slevě výrobek Fotbalový míč inSPORTline Nezmaar, od společnosti s výborným jménem Insportline máte možnost nakoupit zde nyní pořád výhodně! Ceny od 249 Kč.